Sledujte nás na YouTube

Nový update pro Angry Birds Seasons přináší vánoční levely

Rovio opět nezahálí a pro příznivce série Angry Birds připravila nový update. Ten je určený pro verzi Seasons a nese podtitul Wreck the Halls. Přináší s sebou 25 nových úrovní, které se postupně odemykají (počínaje 1. prosincem). Aby hráči nemohli připravené úrovně odemknout přetáčením data, připojuje se hra na servery výrobce, kde dochází k ověření a následnému odemčení úrovně pro daný den. Update pro Angry Birds Seasons je dostupný pro zařízení s Androidem (Market) a iOS (App Store).

-

Za tip na bleskovku děkujeme našemu čtenáři s přezdívkou MAO.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

 1. janac_marek (neregistrovaný)

  MS asi neplánuje Angry Birds updatovať, čo? :(

 2. Radek Hübl (neregistrovaný)

  Záleží pouze na Roviu zda a kdy pošle UpDate do MS :-)

  • janac_marek (neregistrovaný)

   Ako sa vôbec s MS dohodli? MS im asi zato slušne zaplatilo, nie?

   Rovio samo od seba pre MS nedá podľa mňa nič.

 3. uni (neregistrovaný)

  Sakra, zrovna když dostali konkurenci v podobě Pinball Fantasies:-)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *