Nový chytrý náramek Band 6 s vámi vydrží sportovat 14 dní. Na HUAWEI STORE výhodně pořídíte i hodinky WATCH FIT Elegant

band 6

Na trh míří elegantní dámské hodinky HUAWEI WATCH FIT Elegant, chytrý náramek HUAWEI Band 6 nejen pro sportovce, chytrá váha HUAWEI Scale 3 a první počítačový monitor HUAWEI Displej 23.8“. První zájemci mohou k vybraným produktům navíc získat zdarma i chytrou váhu Smart Scale nebo sluchátka. V rámci uvedení celé řady novinek společnost Huawei pak připravila víkend plný dalších speciálních nabídek a slev až 55 %.

Společnost Huawei připravila na stránkách HUAWEI STORE speciální akci pro všechny zájemce, kteří si ve dnech 23 až 25.4. pořídí některý z nových produktů značky. Nejrychlejší kupující získají za svou recenzi chytrou váhu nebo sluchátka zdarma. Pro všechny jsou pak připraveny slevy 5 až 55 % na celou řadu vybraných produktů. Jako obvykle platí, že před nákupem v e-shopu je k získání všech výhod potřeba se zaregistrovat.

Huawei Band 6

Novinkou v řadě populárních chytrých sportovních náramků je Band 6. V lehounkém těle o hmotnosti pouhých 18 gramů se skrývá univerzální společník na sport i relaxaci s výdrží až 14 dní. Band 6 dokáže celý den automaticky a kontinuálně monitorovat srdeční tep, okysličení krve (SpO2) i hladinu stresu. V noci ohlídá kvalitu spánku a pro sport má předpřipraveno celých 96 režimů pro správné zaznamenání aktivity. HUAWEI Band 6 je nyní v prodeji za 1 499 Kč. Prvních 30 kupujících, kteří si jej pořídí v uvedeném časovém rozpětí a zanechají na e-shopu na produkt recenzi, získají sluchátka HUAWEI AM116 zdarma.

huawei watch fit elegant

Zejména zákaznice ocení druhou novinku HUAWEI WATCH FIT Elegant. Chytré hodinky v elegantním kovovém pouzdře o hmotnosti pouhých 27 gramů se hodí nejen na sport, ale díky luxusnímu dílenskému provedení i na celodenní nošení k jakémukoliv outfitu. Ve výbavě nechybí GPS, automatické celodenní měření srdeční činnosti a okysličení krve (SpO2), menstruační kalendář a monitor spánku a stresu. Grafický ciferník si lze zdarma uzpůsobit dle příležitosti nebo požadované funkčnosti. HUAWEI WATCH FIT Elegant se prodávají za 2 999 Kč. Prvních 50 kupujících, kteří po obdržení zboží zanechají na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz) i recenzi produktu, získají zdarma chytrou váhu HUAWEI Smart Scale.

Novinkou v e-shopu je také chytrá váha HUAWEI Scale 3. Její senzory dokážou ohlídat nejen měnící se hmotnost uživatele, ale dopočítat i procento tělesného tuku, svalovou hmotu, BMI, obsah minerálů v kostech a další důležité parametry ukazující na stav zdraví jedince. Všechny údaje lze přehledně zobrazit v rámci mobilní aplikace Huawei Health, kterou najdete na všech mobilních platformách. HUAWEI Scale 3 nyní koupíte se slevou 20 % za 799 Kč. Běžná cena je 999 Kč.

huawei scale 3

Sluchátka FreeBuds 4i se hned po začátku prodeje zařadila mezi nejoblíbenější na trhu. Nyní si je můžete koupit se slevou 10 % za 1 799 Kč. Běžná cena je 1 999 Kč. Navíc každý, kdo po jejich zakoupení zanechá na e-shopu jejich recenzi, získá slevu 200 Kč na příští nákup.

Úplnou novinkou v nabídce je 24palcový matný Full HD počítačový monitor HUAWEI Displej 23.8“. V rámci speciální nabídky jej můžete koupit se slevou 11 % za 3 199 Kč. Běžná cena je 3 599 Kč. Navíc každý, kdo po obdržení zakoupeného produktu zanechá na e-shopu na monitor recenzi, získá slevu 200 Kč na příští nákup.

Huawei Monitor

Mezi velmi výhodné nabídky patří i o 55 % zlevněné chytré hodinky WATCH GT. V akci je koupíte za 1 799 Kč. Běžná cena je 3 999 Kč.

Víkendové představení novinek na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz) však přináší i celou řadu dalších slev a výhodných nabídek. Přesvědčte se sami zde.

Jak publikovat recenzi a získat bonus zdarma

K vybraným produktům mohou zákazníci po zanechání recenze získat nejrůznější bonusy jako je chytrá váha zdarma nebo sleva na příští nákup. K tomu je potřeba nakoupit zmíněné zboží v termínu od 23 do 25.4. a po obdržení zboží zanechat na příslušné stránce stručnou recenzi. Snímek obrazovky s touto recenzí je pak nutné poslat na adresu [email protected].

Bude-li mezi prvními třiceti u nabídky Bandu 6 nebo padesáti při nákupu WATCH FIT Elegant, získáte zdarma sluchátka, respektive chytrou váhu HUAWEI Smart Scale. Všichni kupující, kteří si v uvedeném termínu zakoupí FreeBuds 4i nebo monitor HUAWEI Displej 23.8“ a zanechají na e-shopu recenzi, získají slevu 200 Kč na příští nákup. Stejný bonus obdrží i ostatní nakupující, pokud zanechají recenzi na jakýkoliv produkt z dané nabídky. Postup je vždy stejný jako v předešlém případě.

Akce probíhá od pátku 23.4. do neděle 25.4. na e-shopu HUAWEI STORE.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku