Domů » Bleskovky » Nový Acer Iconia Tab s quad-core CPU a fullHD displejem

Nový Acer Iconia Tab s quad-core CPU a fullHD displejem

- - -

Tento týden nás čeká velká smršť novinek z veletrhu spotřební elektroniky CES, který dnes startuje v Las Vegas. Premiéru několika nových produktů si připravil i Acer; jedním z jeho lákadel bude nová generace tabletu Iconia Tab (A700), která se bude moci pochlubit čtyřjádrovým procesorem NVidia Tegra 3 s taktem 1,3 GHz a 1 GB operační paměti RAM. Kromě toho se můžeme těšit na velice jemný displej s fullHD rozlišením (1920 x 1080 px) a úhlopříčkou 10,1 palce a operační systém Android 4.0. Další detaily se dozvíme už za několik hodin, kdy CES oficiálně odstartuje.

 

Zdroj: Engadget

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentářů

  1. Hodně povedený a i design je nádherný :)

    • No nádherný…:-) Zbytečně široký velice patlající se „piano black“ okraj kolem displeje vyšel z módy někdy hodně dávno. Aspoň jsem měl za to a kvitoval jsem to.

  2. Ten okraj kolem displeje je tam jen kvůli tomu, ať se Ti to dobře drží, pokud nemáš docking keyboard. Mám doma ICONIA TAB W501 a můžu říci, že je dobře, že tam ten okraj je.

    Jinak, kdybych nepotřeboval W7, tak do toho jdu, ale jinak je to jen hračka.

    • Člověče když tak koukám na to, jak držím EEE, tak buď okraj nepotřebuji nebo ano, zhruba 1cm pro palec. Ale ono je to stejně jedno, formát (resp. váha) to stejně odsuzuje na používání mimo terén, takže o to držení dohromady moc nejde.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).