Domů » Bleskovky » Nový 6,3″ tabletofon od Samsungu spatřen na stránkách výrobce

Nový 6,3″ tabletofon od Samsungu spatřen na stránkách výrobce

Samsung v posledních dnech opět sebral konkurenci pozornost představením letošního klíčového modelu Galaxy S4 a evidentně se nebude jednat o jediné zařízení korejského výrobce, které v nejbližší době spatří světlo světa. Po nedávném poodhalení zmenšené verze velké S4 se objevuje také tabletofon, jenž narostl přesně do opačných rozměrů a údajně nabídne obří 6,3palcový displej. Zařízení se tak stává konkurencí pro Huawei Ascend Mate představený v lednu na veletrhu CES.

Výbavou bude model GT-I9205 nejspíše velmi podobný Galaxy S4, díky až neobvykle velkým rozměrům si ale nejspíše nenajde tolik zákazníků, jako právě pětipalcový sourozenec. Označení tabletofonu bylo spatřeno na stránce podpory Samsung, čímž se potvrzuje jeho existence. Nakolik jsou ale dosavadní spekulace pravdivé, to ukáže až čas. A co na to říkáte vy, čtenáři? Líbilo by se vám tak velké a dobře vybavené zařízení, nebo upřednostňujete kompaktní rozměry před velkou zobrazovací plochou?

 

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

8 komentářů

 1. Znalec smartphonů (neregistrovaný)

  7″ je moc, todleto by mohlo být to pravé.

 2. A nebude právě toto chystaný Note III ?

  • Tak jsem mezitím o tomto novém přístroji načerpal další informace a Galaxy Note III jak píšu výše to opravdu nebude,ten by se měl objevit s 5,9“ displejem a toto má 6,3“ palcový displej a říká si Galaxy Fonblet.

   Samsung bude tento přístroj podle všeho nabízet ve třech variantách. Kódové označení první z nich zní GT-I9200, ta by měla podporovat pouze sítě GSM. Druhá, GT-I9205, přinese podporu LTE a WCDMA. Poslední z nich, kterou je GT-I9208, nabídne TD-SCDMA a GSM sítě.

 3. David Podzimek

  Co jsem četl ja z více zdrojů, Note 3 bude mít 5,9 palce a bude mít TOP výbavu.

  Tento větší, 6,3 by měl byt levnější a konkurovat velkým telefonům od ZTE, Huawei apod.‘

 4. Snad bude mat Note 3 5,9 displej v rovnakych rozmeroch ako dvojka

 5. No já simyslím že Note III bude mít opravdu větší displej při stejných rozměrech jako Note II když už se to povedlo u Galaxy SIV vs Galaxy S III tak proč ne u Note.

  • David Podzimek

   Zítra na tohle tema bude článek. 5,9″ by už mohlo byt moc pro stejny hw:)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).