Sledujte nás na YouTube

Nový 6,3″ tabletofon od Samsungu spatřen na stránkách výrobce

Samsung v posledních dnech opět sebral konkurenci pozornost představením letošního klíčového modelu Galaxy S4 a evidentně se nebude jednat o jediné zařízení korejského výrobce, které v nejbližší době spatří světlo světa. Po nedávném poodhalení zmenšené verze velké S4 se objevuje také tabletofon, jenž narostl přesně do opačných rozměrů a údajně nabídne obří 6,3palcový displej. Zařízení se tak stává konkurencí pro Huawei Ascend Mate představený v lednu na veletrhu CES.

Výbavou bude model GT-I9205 nejspíše velmi podobný Galaxy S4, díky až neobvykle velkým rozměrům si ale nejspíše nenajde tolik zákazníků, jako právě pětipalcový sourozenec. Označení tabletofonu bylo spatřeno na stránce podpory Samsung, čímž se potvrzuje jeho existence. Nakolik jsou ale dosavadní spekulace pravdivé, to ukáže až čas. A co na to říkáte vy, čtenáři? Líbilo by se vám tak velké a dobře vybavené zařízení, nebo upřednostňujete kompaktní rozměry před velkou zobrazovací plochou?

 

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

8 komentářů

 1. Znalec smartphonů (neregistrovaný)

  7″ je moc, todleto by mohlo být to pravé.

 2. Ip Man (neregistrovaný)

  A nebude právě toto chystaný Note III ?

  • Ip Man (neregistrovaný)

   Tak jsem mezitím o tomto novém přístroji načerpal další informace a Galaxy Note III jak píšu výše to opravdu nebude,ten by se měl objevit s 5,9“ displejem a toto má 6,3“ palcový displej a říká si Galaxy Fonblet.

   Samsung bude tento přístroj podle všeho nabízet ve třech variantách. Kódové označení první z nich zní GT-I9200, ta by měla podporovat pouze sítě GSM. Druhá, GT-I9205, přinese podporu LTE a WCDMA. Poslední z nich, kterou je GT-I9208, nabídne TD-SCDMA a GSM sítě.

 3. David Podzimek (neregistrovaný)

  Co jsem četl ja z více zdrojů, Note 3 bude mít 5,9 palce a bude mít TOP výbavu.

  Tento větší, 6,3 by měl byt levnější a konkurovat velkým telefonům od ZTE, Huawei apod.’

 4. mino (neregistrovaný)

  Snad bude mat Note 3 5,9 displej v rovnakych rozmeroch ako dvojka

 5. Ip Man (neregistrovaný)

  No já simyslím že Note III bude mít opravdu větší displej při stejných rozměrech jako Note II když už se to povedlo u Galaxy SIV vs Galaxy S III tak proč ne u Note.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *