Nový 6,3″ tabletofon od Samsungu spatřen na stránkách výrobce

Samsung v posledních dnech opět sebral konkurenci pozornost představením letošního klíčového modelu Galaxy S4 a evidentně se nebude jednat o jediné zařízení korejského výrobce, které v nejbližší době spatří světlo světa. Po nedávném poodhalení zmenšené verze velké S4 se objevuje také tabletofon, jenž narostl přesně do opačných rozměrů a údajně nabídne obří 6,3palcový displej. Zařízení se tak stává konkurencí pro Huawei Ascend Mate představený v lednu na veletrhu CES.

Výbavou bude model GT-I9205 nejspíše velmi podobný Galaxy S4, díky až neobvykle velkým rozměrům si ale nejspíše nenajde tolik zákazníků, jako právě pětipalcový sourozenec. Označení tabletofonu bylo spatřeno na stránce podpory Samsung, čímž se potvrzuje jeho existence. Nakolik jsou ale dosavadní spekulace pravdivé, to ukáže až čas. A co na to říkáte vy, čtenáři? Líbilo by se vám tak velké a dobře vybavené zařízení, nebo upřednostňujete kompaktní rozměry před velkou zobrazovací plochou?

 

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku