TOPlist

Novinky Motorola o 3 000 Kč levněji. Edge 30 Neo, Fusion a Ultra teď koupíte za nejnižší ceny

900 450 Motorola Edge 30 Neo silver

Koupit si nejnovější smartphony od Motoroly se teď opravdu vyplatí. Mobil Pohotovost totiž k trojici nových modelů z řady Edge 30 od Motoroly nabízí speciální bonus až 3 000 Kč. Právě díky němu se při koupi jakékoli z novinek dostanete na vůbec nejnižší cenu na trhu. K telefonům navíc získáte ten nejlepší dárek – prodlouženou 3letou záruku zdarma.

Je tomu jen něco málo přes měsíc, co Motorola představila trojici novinek do svého portfolia – Edge 30 Neo, Edge 30 Fusion a Edge 30 Ultra – a už teď můžete všechny tři nové modely pořídit u Mobil Pohotovosti mnohem levněji. Pokud totiž při koupi nové Motoroly zároveň prodáte svůj stávající telefon (nebo tablet, chytré hodinky, notebook či herní konzoli), získáte speciální bonus až 3 000 Kč. Díky tomu se dostanete na vůbec nejlepší ceny na českém trhu.

Ceny po uplatnění bonusu:

Motorola Edge 30 Fusion Quartz Black

Pro co možná nejpohodlnější přechod ze starého telefonu na nový má Mobil Pohotovost připravenou službu Koupíš, Prodáš, Splácíš, v rámci které prodáte svůj stávající telefon a za novou Motorolu tak zaplatíte jen zbývající rozdíl v ceně. Ten můžete buďto uhradit celý najednou, nebo si ho rozdělit do 26 měsíců a docílit tak nejnižší měsíční splátky na trhu.

Měsíčně by vás pak jednotlivé modely mohly vyjít následovně:

Cenu přímo pro svůj konkrétní telefon si můžete snadno nechat spočítat v jednoduché kalkulačce na mp.cz/koupis-prodas.

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku