Domů » Bleskovky » Nový iPhone bez mechanického středového tlačítka? Víme také, k čemu poslouží duální kamera

Nový iPhone bez mechanického středového tlačítka? Víme také, k čemu poslouží duální kamera

Představení nového iPhonu se nezadržitelně blíží a již za měsíc bychom měli znát jeho oficiální parametry. Mezitím však na povrch vyplouvají další informace o tom, čím by měl telefon disponovat.

Podle Marka Gurmana (Bloomberg), který má k informacím o jablečných zařízeních blízko, se dočkáme duální kamery, jež by měla pořizovat mnohem lepší snímky za horších světelných podmínek, upraveného tlačítka pro návrat na domovskou obrazovku a druhého reproduktoru na spodní straně, který nahradí 3,5 mm jack.

iPhone 7 Plus

Vylepšený fotoaparát by měl také vylepšit obraz při zoomování, aby nedocházelo k tak velkému poklesu kvality a ostrosti. To všechno se však objeví pouze u větší varianty telefonu, u menší verze zůstane klasický jednočočkový fotoaparát.

Současné mechanické tlačítko pro návrat na hlavní obrazovku by pak mělo být nahrazeno senzorem s haptickou odezvou, která by měla simulovat kliknutí. Jedná se tedy o řešení, které můžeme znát z chytrých hodinek Apple Watch a trackpadů u nových Macbooků.

iphone-7-dual-speaker

Bloomberg o nových zařízeních nemluví jako o iPhonu 7 (Plus), ale pouze jako o iPhonech, zda se tedy Apple skutečně rozhodne nová zařízení pojmenovat jako 6SE a 6SE Plus, či označit pořadovým číslem 7, se dozvíme až v září.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Subscribe
Upozornit na
guest
18 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments