Domů » Bleskovky » Nové televizory značky Philips dostanou třístranný Ambilight a chytré funkce

Nové televizory značky Philips dostanou třístranný Ambilight a chytré funkce

Příchod DVB-T2 se nezadržitelně blíží a výrobci televizorů rozhodně nelení. Philips představil aktualizované přírůstky do modelových řad 6504 a 6754. Televizory jsou vybavené třístranným Ambilightem a chytrými funkcemi operačního systému Saphi. Novinky disponují rozlišením 4K & technologií Ultra Resolution, která vylepšuje jakýkoli audiovizuální zdroj na vyšší rozlišení. Podsvícení televizorů podle okolního světla inteligentně reguluje technologie Micro Dimming a zlepšuje výslednou kvalitu obrazu.

philips tv 3

Televizory přehrají formáty HDR10, HDR10+ a nově i Dolby Vision. O zvuk se stará 20W reproduktor s podporou formátu Dolby Atmos. Televizory mají ve výbavě tuner pro DVB-T2/HEVC, satelitní a kabelové vysílání. Mezi další výbavu patří tři vstupy HDMI, dva USB porty a připojení k Wi-Fi.

Operační systém Saphi, poháněný čtyřjádrovým procesorem, nabízí intuitivní ovládání a základní chytré funkce, jako je stahování aplikací z nabídky Philips Smart TV nebo streamování obsahu z Youtube, Netflixu či dalších služeb. Rychlé zrcadlení obsahu z mobilního telefonu nebo tabletu zajišťuje funkce Miracast.

philips tv 2

Modely 6504 a 6754 se od sebe liší pouze barvou. 6504 má rámeček i nožičky vyrobené v černé barvě, zatímco 6754 v barvě stříbrné. Díky tenkému rámečku obraz plynule navazuje na okolní osvětlení Ambilightu. Tato série nabízí široký výběr úhlopříček: 43, 50, 55, 65 a 70 palců. Televizory je na našem trhu možné pořídit již od 10 990 Kč.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Carda
Anonym
Carda
Offline

Ano funkce jsou zajímavé až hodně zajímavé a co se týče toho ambilight já znám možnost (možná někteří z vás taky) jak se dá pořídit na jakoukoliv televizi či monitor. Sám sem si jeden objednal a vyjde to na pár korun a dokonce si tím můžete obehnat televizi či monitor kolem dokola.

PetrN
Anonym
PetrN
Offline

Možná autor silně zaspal dobu, ten třístranný abilight je již pár let na těchto televizích, stačí se podívat na několik let staré modely :) A je velký rozdíl zda si TV omotám svítícím páskem a nebo zda to do stran svítí zcela podle typu obrazu který je právě v to daném směru a tím to obraz jakoby roztahuje na zeď :)

Carda
Anonym
Carda
Offline

Tak že víš o co jde? no na Ali toho mají hodně :-D v PC se to dá krásně nastavit.

Chucky
Anonym
Chucky
Offline

To ano s pc ti to půjde ale při TV samotný ne.

Carda
Anonym
Carda
Offline

Prý jo ale k tomu potřebuješ aby ta telka měla android podle popisu na Ali

Martin123
Uživatel
Martin123
Offline

Nechtěl bych Philips ma to Android který ma málo obsahu a barvy taky nejsou vůbec hezké.

Jarda
Anonym
Jarda
Offline

Nejde tak ani o barvy, jako o pomalou reakci na povely. Android TV je strašně pomalá, po zapnutí trvá, než se vše načte – Philips

zapalik
Uživatel
zapalik
Offline

Mám model 9002. Předtím byl Android pomalý, ale dnes je rychlý jedna báseň. Něco jste si oba před lety někde přečetli a papouškujete to, aniž byste to sami znali.