Domů » Bleskovky » Nové televizory značky Philips dostanou třístranný Ambilight a chytré funkce

Nové televizory značky Philips dostanou třístranný Ambilight a chytré funkce

Příchod DVB-T2 se nezadržitelně blíží a výrobci televizorů rozhodně nelení. Philips představil aktualizované přírůstky do modelových řad 6504 a 6754. Televizory jsou vybavené třístranným Ambilightem a chytrými funkcemi operačního systému Saphi. Novinky disponují rozlišením 4K & technologií Ultra Resolution, která vylepšuje jakýkoli audiovizuální zdroj na vyšší rozlišení. Podsvícení televizorů podle okolního světla inteligentně reguluje technologie Micro Dimming a zlepšuje výslednou kvalitu obrazu.

philips tv 3

Televizory přehrají formáty HDR10, HDR10+ a nově i Dolby Vision. O zvuk se stará 20W reproduktor s podporou formátu Dolby Atmos. Televizory mají ve výbavě tuner pro DVB-T2/HEVC, satelitní a kabelové vysílání. Mezi další výbavu patří tři vstupy HDMI, dva USB porty a připojení k Wi-Fi.

Operační systém Saphi, poháněný čtyřjádrovým procesorem, nabízí intuitivní ovládání a základní chytré funkce, jako je stahování aplikací z nabídky Philips Smart TV nebo streamování obsahu z Youtube, Netflixu či dalších služeb. Rychlé zrcadlení obsahu z mobilního telefonu nebo tabletu zajišťuje funkce Miracast.

philips tv 2

Modely 6504 a 6754 se od sebe liší pouze barvou. 6504 má rámeček i nožičky vyrobené v černé barvě, zatímco 6754 v barvě stříbrné. Díky tenkému rámečku obraz plynule navazuje na okolní osvětlení Ambilightu. Tato série nabízí široký výběr úhlopříček: 43, 50, 55, 65 a 70 palců. Televizory je na našem trhu možné pořídit již od 10 990 Kč.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Subscribe
Upozornit na
guest
14 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments