Domů » Bleskovky » Nové šílenství na obzoru. Tvůrci Pokémon Go příští rok převedou do AR Harryho Pottera

Nové šílenství na obzoru. Tvůrci Pokémon Go příští rok převedou do AR Harryho Pottera

Hra Pokémon Go od vývojářského studia Niantic Labs letos vyhnala mládež do ulic a stala se celosvětovým fenoménem. Bohužel jak rychle zájem o ni vystřelil vzhůru, tak rychle také opadl, zejména kvůli pomalému přísunu nového obsahu. Příští rok ale možná opět uvidíme města plná teenagerů civících do displejů svých mobilních zařízení.

Niantic oznámil, že příští rok vydá novou hru využívající rozšířené reality, přičemž místo Pokémonů budou ústřední postavy pocházet z knih a filmů o Harrym Potterovi. Hra se bude jmenovat Harry Potter: Wizards Unite a na jejím vývoji se bude podílet gigant Warner Bros. O co ve hře půjde, je zatím neznámé, očekávat však můžeme pohyb v reálném světě, sbírání předmětů, kouzlení pohyby vlastní ruky apod. Termín uvedení hry zatím neznáme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments