Domů » Bleskovky » Nové Samsungy u O2: Doručení už 9. března a s dárkem v podobě virtuální reality

Nové Samsungy u O2: Doručení už 9. března a s dárkem v podobě virtuální reality

Operátor O2 spustil pro zájemce o nové modely Samsung Galaxy S7 a S7 edge předobjednávky, které je možné realizovat skrze tuto stránku. A stejně jako v případě předobjednávek ve volném prodeji (informovali jsme zde), získají zákazníci jako dárek brýle pro virtuální realitu Samsung Gear VR v hodnotě 3 499 Kč.

img12

Objednaný telefon doručí O2 zákazníkům dříve, než bude nový model dostupný na českém trhu, tedy ve středu 9. března; standardně se přitom začne prodávat až o dva dny později.

Samsung Galaxy S7 bude u O2 k dostání za cenu 19 795 KčSamsung Galaxy S7 edge za 22 595 Kč (ceny jsou včetně DPH a platí pro 32GB verze). K dispozici bude zlatá, černá a bílá verze.

Připomínáme, že v Evropě se bude prodávat verze s procesorem Samsung Exynos 8890, pro USA bude určena varianta se Snapdragonem 820. Více se o obou novinkách dozvíte s našeho podrobného preview a videopohledů.

Samsung Galaxy S7 edge: První dojmy z MWC 2016
Samsung Galaxy S7: Podrobné první dojmy z MWC 2016

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments