Domů » Bleskovky » Nové Pixely bude možné ve speciálním stojánku proměnit v chytrý reproduktor

Nové Pixely bude možné ve speciálním stojánku proměnit v chytrý reproduktor

Google na podzim představí třetí generaci smartphonů Pixel a ještě další spoustu produktů. Podle nejnovějších zjištění by jedním z nich mohl být i stojánek, s jehož pomocí se smartphone přemění v chytrý reproduktor.

Redaktoři serveru 9to5Google dekompilovali nejnovější verzi aplikace Google Beta a nalezli spoustu řetězců kódu „Pixel Stand“. Z kódu lze mimo jiné vyčíst, co se stane po připojení zařízení do docku – pokud na displeji telefonu nastavíte dock jako důvěryhodný, budete moci spouštět Google Assistenta i v situacích, kdy je telefon zamknutý. Umělá inteligence také dostane přístup k osobním informacím uživatele, aby mohl poskytovat personalizovaná doporučení a odpovědi na všechny dotazy.

Pixel + dock = chytrý displej

Smartphony Google Pixel 3 vložené do doku by se tak mohly stát levnou alternativou k chytrým displejům, které brzy doplní chytré reproduktory. První z nich, Lenovo Smart Display, se začíná prodávat právě v těchto dnech, dokud se však Google Assistant nenaučí česky, zřejmě s tímto typem zařízení na našem trhu nesetkáme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. MasoxCZ (neregistrovaný)

    Žádný řev na téma šmírování kvůli tomu „AI dostane přístup k osobním informacím uživatele“?
    Aha, ono se to nejmenuje Cortana, že?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *