Domů » Bleskovky » Nové modely Liquid Z5, Liquid Z4 a Liquid E3: Známe české ceny a termíny uvedení na trh

Nové modely Liquid Z5, Liquid Z4 a Liquid E3: Známe české ceny a termíny uvedení na trh

Na český trh brzy dorazí tři nové modely od společnosti Acer, které se hardwarovou výbavou řadí do nižší střední až střední třídy. Ve volném prodeji se objeví v dual SIM variantách a nevylučuje se, že by se později objevily také v nabídce operátorů, pochopitelně ale ve verzi s jedním slotem na SIM kartu.

 
Zleva: Acer Liquid E3, Liquid Z5 a Liquid Z4, premiéru měly na MWC v Barceloně

Nejlevnějí Acer Liquid Z4 přijde na trh paradoxně nejpozději, objeví se na konci dubna za doporučenou koncovou cenu 2 999 Kč včetně DPH. Ve výbavě najdeme 4″ displej s rozlišením 480 x 800 px, 5Mpx fotoaparát a akumulátor s průměrnou kapacitou 1500 mAh. Hnacím motorem se stane blíže nespecifikovaný dual-core procesor s taktem 1,3 GHz.


Acer Liquid Z4

Jako první se na pultech obchodů objeví Liquid Z5, dočkat bychom se měli 10. dubna, cena byla stanovena na 3 999 Kč. Ten nabídne pětipalcový displej s rozlišením 480 x 854 px, 5Mpx fotoaparát, 2000mAh baterii a rovněž dvoujádrový čip s taktem 1,3 GHz.


Trojlístek chystaných smartphonů pohromadě

Nejvybavenější model Liquid E3 bude dostupný od 15. dubna za 5 499 Kč včetně DPH. O zobrazování se v tomto případě postará displej s HD rozlišením a úhlopříčkou 4,7″, 13Mpx fotoaparát, quad-core procesor s taktem 1,2 GHz a 2000mAh baterii. Telefony by nám brzy měly dorazit do redakce, kde je pořádně otestujeme, těšit se samozřejmě můžete také na videopohled.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Co to je tam za windows phone s rôznou farbou dlazdic ? :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).