Nové iPhony mají další problém: Při telefonování tahají za vlasy

Nové iPhony mají další problém, i když tentokrát se nejedná o tak závažnou záležitost, jako v případě ohýbání konstrukce iPhone 6 Plus. Uživatelé si začali na sociálních sítích stěžovat, že jim zařízení vytrhávají vlasy po přiložení k uchu – typicky během telefonování. Příčinou je drobná mezera mezi krycím sklíčkem a hliníkovou konstrukcí, v níž se vlasy zaseknou. Při telefonování pak stačí jen malý pohyb a uživatel ihned pocítí nepříjemné tahání, v horším případně dokonce vyškubnutí celého vlasu. Tento fakt můžeme potvrdit i my v redakci, a to především u většího iPhone 6 Plus (ne, opravdu si neděláme legraci).

 

Na obranu výrobce nutno dodat, že s něčím podobným se mohli setkat také majitelé jiných zařízení, jako je například HTC One. Kvůli nedokonalostem ve zpracování u Samsungu Galaxy Note 4 je možné, že tentýž problém se objeví také u něj. Tak či onak se jedná o nepříjemnou záležitost a u smartphonu s pěticifernou cenou bychom se s takovým problémem opravdu setkávat nemuseli.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku