Nové informace a fotografie Samsungu Galaxy Alpha: Čelist vám z nich nespadne

Již nějakou dobu se spekuluje o tom, že Samsung pracuje na novém zařízení s názvem Galaxy Alpha a pokud očekáváte, že to bude opravdový „alfa-samec“, možná budete mírně zklamaní. Zahraničnímu serveru SamMobile se podařilo získat předprodejní prototyp této novinky a nejen že ji nafotili bok po boku se zlatým standardem Galaxy S5, podařilo se jim získat i celkem přesné technické specifikace.


V designu se opět velké inovace nekonaly, potěší ale hliníkový boční rámeček

Samsung Galaxy S5 má údajně 4,7palcový displej, tedy podobný jako u Galaxy SIII, rozlišení ani typ zatím stále neznáme. Další specifikace odhalují 32GB interní úložiště pro vaše data a multimédia, na tradiční microSD slot ale můžete zapomenout. Pozitivní je alespoň to, že si Alpha zachová čtečku otisků prstů a boční rámeček konstrukce má být údajně hliníkový, na zádech pak najdeme opět plast s imitací kůže. Samsung Galaxy Alpha rozhodně nevypadá na vlajkovou loď, spíše to bude nástupce Galaxy S5 mini.

  
Na třetím snímku můžete porovnat velikost Galaxy Alpha s vlajkovou lodí S5

Dle zdroje bychom se měli dočkat i LTE verze, o datu vydání ani ceně zatím nepadlo ani slovo, budeme si tedy muset počkat na další úniky informací nebo rovnou překvapení od Samsungu.

Autor článku
Ruslan Botsyurko
Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku