Domů » Bleskovky » Nové informace a fotografie Samsungu Galaxy Alpha: Čelist vám z nich nespadne

Nové informace a fotografie Samsungu Galaxy Alpha: Čelist vám z nich nespadne

Již nějakou dobu se spekuluje o tom, že Samsung pracuje na novém zařízení s názvem Galaxy Alpha a pokud očekáváte, že to bude opravdový „alfa-samec“, možná budete mírně zklamaní. Zahraničnímu serveru SamMobile se podařilo získat předprodejní prototyp této novinky a nejen že ji nafotili bok po boku se zlatým standardem Galaxy S5, podařilo se jim získat i celkem přesné technické specifikace.


V designu se opět velké inovace nekonaly, potěší ale hliníkový boční rámeček

Samsung Galaxy S5 má údajně 4,7palcový displej, tedy podobný jako u Galaxy SIII, rozlišení ani typ zatím stále neznáme. Další specifikace odhalují 32GB interní úložiště pro vaše data a multimédia, na tradiční microSD slot ale můžete zapomenout. Pozitivní je alespoň to, že si Alpha zachová čtečku otisků prstů a boční rámeček konstrukce má být údajně hliníkový, na zádech pak najdeme opět plast s imitací kůže. Samsung Galaxy Alpha rozhodně nevypadá na vlajkovou loď, spíše to bude nástupce Galaxy S5 mini.

  
Na třetím snímku můžete porovnat velikost Galaxy Alpha s vlajkovou lodí S5

Dle zdroje bychom se měli dočkat i LTE verze, o datu vydání ani ceně zatím nepadlo ani slovo, budeme si tedy muset počkat na další úniky informací nebo rovnou překvapení od Samsungu.

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

12 komentářů

 1. Zkoušel někdo tu galerii fotek tady zobrazit na mobilním zařízení? Na mém iPhonu to zobrazí půlku fotky, posouvat to nejde, oddalovat taky ne.

  • FF na FullHD Androidu, galerie prakticky nefunkční. Asi je FullHD malo.

  • blept (neregistrovaný)

   Lumia 820. Půl fotky a když chci obrázek rozkliknout, tak to nejde. Taky z ní nemůžu přidávat komentáře.

  • O této chybě víme, na nové verzi webu to bude opravené, na staré už to upravovat nebudeme. Případně zkuste mobilní verzi [odkaz] (není to tak, že bychom současnou verzi webu nechtěli upravovat, ale veškeré úsilí soustředíme do nového webu, který už nám trochu nabírá zpoždění). Díky za pochopení.

 2. Martin Hrúzik (neregistrovaný)

  Hej, akurát som to pozeral na z1c, prehliadač Chrome. Zobrazili sa mi fotky na celý displej, presun na ďalšiu ide potiahnutim prsta doľava alebo doprava. Zoom som neskúšal.

 3. Inkvizitor (neregistrovaný)

  Čelist mi dosud nespadla z žádného Samsungu (resp. z žádného výrobku této značky) – chrlí to jak na běžícím pásu, připadá mi, že každý týden uvádějí na trh alespoň jeden model telefonu, a tomu odpovídá i celková úroveň kvality. Myslím, že označení „asijský šunt“ je zde na místě.

 4. Yegor (neregistrovaný)

  Z žádného Samsungu nikdy nikomu čelist nespadla :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).