Sledujte nás na YouTube

Nová verze QuickOffice pro Android přináší větší integraci s Diskem Google

Když Google loni v létě koupil kancelářský balík pro chytré telefony QuickOffice, obecně se spekulovalo, že se aplikace zřejmě brzy dočká sloučení s Google Docs. Zatím se tak sice ještě nestalo, internetový gigant ale nyní udělal další významný krok právě tímto směrem.

Nová verze QuickOffice pro operační systém Android totiž přichází s integrací cloudového úložiště Disk Google. Pokud budete mít na jednom zařízení nainstalované obě aplikace, při spuštění textových dokumentů, tabulek nebo prezentací v Quickoffice se tyto soubory otevřou právě v programu Disk Google.

Pokud ji tedy náhodou ještě nemáte, aplikaci QuickOffice můžete zdarma stáhnout z obchodu Google Play za pomoci odkazu níže.

-

Miroslav Havlíček

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *