Nová reklama Samsungu opět útočí na iPhone 5 (video)

I po prohraném soudním sporu s Applem zřejmě Samsung neztrácí chuť vytvářet nové a nové reklamní kampaně, ve kterých se přímo opírá o nedostatky nového iPhone 5. Včera se ve večerním vysílání na americké televizní stanici NBC objevil další reklamní spot, který opět zobrazuje zákazníky Applu jako fanatiky, kteří stojí nekonečné fronty na jejich vysněný produkt.

Hlavní roli v televizním spotu mají uživatelé smartphonu Samsung Galaxy S III (recenze), kteří čekajícímu davu demonstrují funkce S Beam či Share Shot. Dle mého názoru se nejedná o dobře zvolené téma a ještě více pochybuji o tom, že tato reklama uživatele jablečných produktů dovede k migraci na konkurenční platformu, což je v tomto případě Android. Osobně si myslím, že i uživatelům smartphonu Galaxy S III by více než tato reklama udělala radost dostupnost aktualizace na Android 4.1 „Jelly Bean“.

Samsung i9300 Galaxy S III 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Zdroj

Autor článku
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku