Domů » Bleskovky » Nová podoba předplacenky Twist a neomezené volání na T-Mobile po dobití

Nová podoba předplacenky Twist a neomezené volání na T-Mobile po dobití

Operátor T-Mobile přichází s novou podobou předplacené karty Twist, kterou představí v srpnové reklamní kampani. Tato změna je spojena také s další novinkou v nabídce – s odměnou nazvanou V síti. Díky ní mohou zákazníci volat neomezeně na všechna čísla značky T-Mobile a získají také 100 MB dat navíc, to vše vždy na 30 dní po dobití částky 300 Kč a více.

Stávající klient s předplacenou kartou, který chce výhody spojené s odměnou využívat, se nejprve musí přihlásit, a to například zasláním SMS ve tvaru NASIM VSITI na číslo 4603. Toto přihlášení stačí provést pouze jednou. Následně se odměna zákazníkovi aktivuje vždy po dobití minimální částky 300 Kč na dobu platnosti 30 dní.

tmobile_karta


Pro nové klienty připravil operátor speciální edici předplacené Twist karty V síti, na níž je výhoda neomezeného volání na čísla značky T-Mobile a 100 MB dat navíc nastavena na prvních 30 dní zcela zdarma. Edice je k dispozici na obvyklých prodejních místech (např. v prodejnách operátora, prostřednictvím internetových stránek…).

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin Prokop
Uživatel
Martin Prokop

Zajímavá snaha jak zvednou pravidelné měsíční tržby.

JoVym
Uživatel
JoVym

No to jsou ceny a tarifikace po minutách, no tak snad jedině na to volání zdarma do T-Mobile, ale to se musí dát každej měsíc 300… a přitom T-Mobile, teda jeho virtuál Kaktus umí líp, lepší ceny, účtování po vteřinách od první vteřiny a volání zdarma (ale jen v Kaktusu) už za 200Kč