Domů » Bleskovky » Nová podoba předplacenky Twist a neomezené volání na T-Mobile po dobití

Nová podoba předplacenky Twist a neomezené volání na T-Mobile po dobití

Operátor T-Mobile přichází s novou podobou předplacené karty Twist, kterou představí v srpnové reklamní kampani. Tato změna je spojena také s další novinkou v nabídce – s odměnou nazvanou V síti. Díky ní mohou zákazníci volat neomezeně na všechna čísla značky T-Mobile a získají také 100 MB dat navíc, to vše vždy na 30 dní po dobití částky 300 Kč a více.

Stávající klient s předplacenou kartou, který chce výhody spojené s odměnou využívat, se nejprve musí přihlásit, a to například zasláním SMS ve tvaru NASIM VSITI na číslo 4603. Toto přihlášení stačí provést pouze jednou. Následně se odměna zákazníkovi aktivuje vždy po dobití minimální částky 300 Kč na dobu platnosti 30 dní.

tmobile_karta

Pro nové klienty připravil operátor speciální edici předplacené Twist karty V síti, na níž je výhoda neomezeného volání na čísla značky T-Mobile a 100 MB dat navíc nastavena na prvních 30 dní zcela zdarma. Edice je k dispozici na obvyklých prodejních místech (např. v prodejnách operátora, prostřednictvím internetových stránek…).

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments