Sledujte nás na YouTube

Nová herní konzole od NVidie na obzoru: Shield 2 prochází certifikací u amerického úřadu FCC

V datech amerického telekomunikačního úřadu FCC se objevilo zařízení nazvané „NVidia P2570“. První generace herního zařízení NVidia Shield nesla označení „P2450“ a tak je jasné, že máme s nejvyšší pravděpodobností co do činění s jejím nástupcem. Z uveřejněných dat bohužel nelze vyčíst takřka žádné specifikace, k dispozici je prozatím alespoň tento nákres.

 

Pokud se pustíme do spekulací, pak lze očekávat přítomnost procesoru Tegra K1 a oproti předchůdci by se také mělo zvednout rozlišení z původních 1280 x 720 px alespoň na Full HD. Více si prozatím netroufáme odhadovat a raději počkáme na směrodatnější informace.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *