Domů » Bleskovky » Nová herní konzole od NVidie na obzoru: Shield 2 prochází certifikací u amerického úřadu FCC

Nová herní konzole od NVidie na obzoru: Shield 2 prochází certifikací u amerického úřadu FCC

V datech amerického telekomunikačního úřadu FCC se objevilo zařízení nazvané „NVidia P2570“. První generace herního zařízení NVidia Shield nesla označení „P2450“ a tak je jasné, že máme s nejvyšší pravděpodobností co do činění s jejím nástupcem. Z uveřejněných dat bohužel nelze vyčíst takřka žádné specifikace, k dispozici je prozatím alespoň tento nákres.

 

Pokud se pustíme do spekulací, pak lze očekávat přítomnost procesoru Tegra K1 a oproti předchůdci by se také mělo zvednout rozlišení z původních 1280 x 720 px alespoň na Full HD. Více si prozatím netroufáme odhadovat a raději počkáme na směrodatnější informace.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).