Domů » Bleskovky » Nová dimenze zábavy? Six Flags v Kalifornii láká na horskou dráhu s virtuální realitou

Nová dimenze zábavy? Six Flags v Kalifornii láká na horskou dráhu s virtuální realitou

Pokud jste fanoušky virtuální reality a náhodou budete mít cestu do Kalifornie, rozhodně byste neměli vynechat proslulý zábavní park Six Flags Magic Mountain, který se nachází kousek od Los Angeles. Ten je proslulý extrémními horskými drahami a obrovským množstvím adrenalinových atrakcí, které navíc nově zpestřuje jedna hodně netradiční.

New-Revolution-2-1340x754

Na horské dráze New Revolution vám totiž při nástupu nasadí virtuální realitu Gear VR od Samsungu, na které je vám během jízdy promítána scéna průletu futuristickým městem, nad kterým navíc probíhají souboje stíhaček. Pohyby na horské dráze jsou pak přeneseny do virtuálního prostředí a prý je to velmi silný zážitek, samozřejmě v dobrém slova smyslu, což potvrzují i redaktoři serveru USAtoday, kteří si již bláznivou jízdu s virtuální realitou vyzkoušeli.

New Revolution at Six Flags

Ne každému ale virtuální prostředí vyhovuje; řadě uživatelů se při krátkodobém používání jakékoliv virtuální reality začne dělat nevolno a jsme celkem zvědaví, jaký bude výsledek, když k tomu přidáte ještě zážitek z bláznivé horské dráhy. Zatím si jízdu s Gear VR na New Revolution mohli vyzkoušet jen novináři a pozvaní hosté, pro veřejnost bude atrakce s tímto vylepšením dostupná od 21. dubna. Standardní cena celodenní vstupenky do Six Flags je 77 dolarů (cca 1 900 Kč).

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments