Sledujte nás na YouTube

Nová dávka her pro Xbox Live již brzy v Marketplace

Ještě ani nestačila odeznít únorová smršť nových her pro Xbox Live a Microsoft už oznámil další titiuly, na které se můžeme těšit v nadcházejících týdnech. Tentokrát se ale nedočkáme žádné 3D akce ani závodění, březen bude totiž patřit hlavně indie a strategickým hrám.

První z nich bude adaptace populární deskové hry Carcassonne, která se už v minulosti dočkala svého vydání na Xboxu 360. Mobilní verze bude podporovat online multiplayer, nutností však zřemě bude zlatý účet Xbox Live. Fanoušci oblíbené tower defense strategie geoDefense se mohou těšit na její pokračování s názvem GeoDefese Swarm. Příznivce herních automatů může pro změnu oslovit Pinball FX 2. Další novinkou je hra Gerbil Physics, jejímž cílem bude za pomoci vhodně umístěných náloží zbourat stavby vytvořené z živých pískomilů. Také ve 2D střílečce Shoot1UP bude úkolem hráče zničit vše, co se kolem něj jen pohne.

 Posledním přírůstekem bude oblíbený multiplayerový titul Wordament, u kterého se tradičně setkávají najednou stovky hráčů, jejichž úkolem je poskládat z daných písmen co nejvíce slov. Tato hra sice již pro Windows Phone existuje, nově se ale dočká podpory Xbox Live a tím i možnosti získávat nové achievmenty..

Zdroj: WPCentral

Miroslav Havlíček

4 komentáře

 1. janac_marek (neregistrovaný)

  Carcassonne určite poteší :)

  Ale chcelo by to aj Reckless Racing, viac Angry Birds, …

  Snáď s natívnym kódom.

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   Přesně tak, na Carcassonne se také těším. Perfektní by bylo, kdyby to bylo propojené s původní hrou na Xbox Live :)

  • uni (neregistrovaný)

   Jiří Hrma: A to ti máme věřit, když ho mastíš na iPadu a dost možná i v multiplayeru skrze BT s iPhony okolo?:-)

  • microsonicster (neregistrovaný)

   jak to vypadá s tím karkasónem? nemožu ho najít, na to je fakt potřeba gold live acc? dík

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *