Domů » Bleskovky » Note 4 a Note Edge s Androidem 5.0.1: Podívejte se na novinky a vylepšení (video)

Note 4 a Note Edge s Androidem 5.0.1: Podívejte se na novinky a vylepšení (video)

Redaktoři serveru SamMobile.com získali přístup k testovací ROM s Androidem 5.0.1 a novou verzí prostředí TouchWiz určenou pro Samsung Galaxy Note 4 (recenze) a Galaxy Note Edge (preview). Podle dostupných informací to vypadá, že se tyto dva modely nedočkají aktualizace na Android 5.0, ale rovnou dostanou aktuální verzi 5.0.1.

Galaxy Note 4 by se oficiálního uvolnění aktualizace měl dočkat v průběhu ledna, Galaxy Note Edge jej bude následovat o několik týdnů později. Pokud si na Galaxy Note Edge brousíte zuby, máme pro vás dobrou zprávu, během několika týdnů bude tohle zajímavé zařízení se zakřiveným displejem oficiálně dostupné na českém a slovenském trhu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).