Norton představil novou verzi Mobile Security s ochranou i pro iOS

Tým Norton společnosti Symantec představil nejnovější verzi mobilního bezpečnostního řešení Norton Mobile Security, která je lokalizovaná i do češtiny. Nový Norton Mobile Security má poskytovat účinnou ochranu pro mobilní zařízení, včetně podpory pro iOS zařízení, a umožňuje jednoduché zálohování kontaktů a ovládání. 

Mobilní telefony a tablety jsou nedílnou součástí našich životů. Dvě třetiny dospělých po celém světě používá mobilní zařízení pro přístup k internetu. Ale tento trend přináší i svá rizika. Jeden ze tří uživatelů mobilních zařízení někdy přišel o své zařízení vinou krádeže nebo ztráty. Citlivé informace jsou tak v ohrožení. Norton Mobile Security pomáhá uživatelům chránit jejich zařízení, obnovit ztracené nebo odcizené zařízení a zabránit cizím lidem v přístupu k jejich informacím. 

 

Mezi nové a vylepšené funkce Norton Mobile Security patří:

  • Různá zařízení, různé platformy – Norton nyní chrání spotřebitele napříč různými zařízeními, včetně chytrých telefonů a tabletů Android a iPhonů a iPadů.
  • Zálohování a obnova kontaktů – Novinka umožňuje zálohovat kontakty v Android nebo iOS zařízení, takže je možné je snadno obnovit v případě ztráty nebo vymazání. Kontakty lze také obnovit napříč různými zařízeními.
  • Webová správa – Umožňuje uživatelům jednoduše a s lehkostí z jednoho místa na internetu kontrolovat bezpečnost jejich zařízení. Po přihlášení k účtu Norton Account (na stránce https://mobilesecurity.norton.com) lze mobilní zařízení vzdáleně vyhledat, vymazat, zablokovat a podobně.
  • Lokalizace zvukovou signalizací – Zapíná vypnutý zvuk a spouští zvukový alarm, takže uživatelé mohou rychle najít jejich ztracené mobilní zařízení.
  • Vzdálená lokalizace – Označí na mapě polohu ztraceného nebo odcizeného zařízení, takže uživatelé mohou zařízení velmi rychle najít. 

Cena a dostupnost

Norton Mobile Security bude v prodeji u vybraných prodejců za 499 Kč a licence platí až na 3 různá mobilní zařízení (chytré telefony, tablety). Produkt lze zakoupit i přes Google Play. Zákazníci Norton s platným předplatným produktu mají nárok vždy na tu nejaktuálnější verzi. Pro více informací navštivte Centrum aktualizace Norton: http://updatecenter.norton.com. Uživatelé mohou pro více informací navštívit mobilesecurity.norton.com a zdarma také vyzkoušet Norton Mobile Security Lite.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku