Domů » Bleskovky » Nomad Wallet: Peněženka, se kterou si díky 2400mAh baterii dobijete telefon

Nomad Wallet: Peněženka, se kterou si díky 2400mAh baterii dobijete telefon

Powerbanky se mohou hodit téměř vždy, především ve chvílích, kdy je třeba přes den hodně cestovat a zásuvky nejsou v dohledu. Pokud však vyrážíte nalehko, tedy většinou s telefonem, klíči a peněženkou, další předmět by byl akorát starostí, kterou neustále hlídat.

 

Do klíčů se však náhradní baterie implementuje poněkud složitě, a tak společnost Nomad přišla se svou peněženkou nazvanou jednoduše Nomad Wallet. Jedná se o téměř běžnou šrajtofli s rozměry 25 x 85 x 125 mm a váhou 162 gramů, v těle těchto rozměrů ale navíc v ohybu ukrývá powerbanku s kapacitou 2400 mAh, která dodá jakémukoliv telefonu dostatek energie ke zvládnutí celého dne.

 

Prozatím je možné si předobjednat pouze peněženku kompatibilní s iPhonem, neboť napevno zabudovaný kabel obsahuje pouze konektor Lightning. Verze s microUSB by na sebe však neměla nechat dlouho čekat, a tak se bude hodit i uživatelům Androidích telefonů. Cena za tuto peněženku, která vás při náročném dnu může zachránit od vybití telefonu, bude v obchodech 99 dolarů, tedy téměř 2500 Kč, předobjednat si ji však můžete na stránkách výrobce, kde je zvýhodněná cena 80 dolarů (cca 2000 Kč).

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

3 komentáře

 1. Tajfun (neregistrovaný)

  Ono nestačí, že už mám dost tak těžkou a nacpanou peněženku a ještě budu nosit u sebe 2.4k mAh nabíječku navíc… :/

  • Petrohrad (neregistrovaný)

   Já nosím v peněžence jenom papírový, mince zahazuju :-)

   • anvil (neregistrovaný)

    V peněžence musí být hlavně místo na doklady, drobáky se snažím omezovat, tajná kapsa se dvouma stovkama na benzín, ve stavu nouze. Pokud někdo pořád dobíjí smatphone, tak ať si koupí novou baterii, stáhne jas…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *