Sledujte nás na YouTube

Nomad Wallet: Peněženka, se kterou si díky 2400mAh baterii dobijete telefon

Powerbanky se mohou hodit téměř vždy, především ve chvílích, kdy je třeba přes den hodně cestovat a zásuvky nejsou v dohledu. Pokud však vyrážíte nalehko, tedy většinou s telefonem, klíči a peněženkou, další předmět by byl akorát starostí, kterou neustále hlídat.

 

Do klíčů se však náhradní baterie implementuje poněkud složitě, a tak společnost Nomad přišla se svou peněženkou nazvanou jednoduše Nomad Wallet. Jedná se o téměř běžnou šrajtofli s rozměry 25 x 85 x 125 mm a váhou 162 gramů, v těle těchto rozměrů ale navíc v ohybu ukrývá powerbanku s kapacitou 2400 mAh, která dodá jakémukoliv telefonu dostatek energie ke zvládnutí celého dne.

 

Prozatím je možné si předobjednat pouze peněženku kompatibilní s iPhonem, neboť napevno zabudovaný kabel obsahuje pouze konektor Lightning. Verze s microUSB by na sebe však neměla nechat dlouho čekat, a tak se bude hodit i uživatelům Androidích telefonů. Cena za tuto peněženku, která vás při náročném dnu může zachránit od vybití telefonu, bude v obchodech 99 dolarů, tedy téměř 2500 Kč, předobjednat si ji však můžete na stránkách výrobce, kde je zvýhodněná cena 80 dolarů (cca 2000 Kč).

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

2 komentáře

  1. Tajfun (neregistrovaný)

    Ono nestačí, že už mám dost tak těžkou a nacpanou peněženku a ještě budu nosit u sebe 2.4k mAh nabíječku navíc… :/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *