Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Nokia Creative Studio: Vylepšovátko obrázků pro Lumie

Nokia Creative Studio: Vylepšovátko obrázků pro Lumie

Nokia vydala novou aplikaci pro majitele smartphonů modelové řady Lumia. Creative Studio je jednoduchý editor obrázků, ve kterém můžete všemožně vylepšovat a upravovat vyfocené snímky nebo obrázky v telefonu. K dispozici je celá řada efektů, filtrů a nástrojů.

Aplikace umí snímky také pořizovat, a pokud si nastavíte nějaký efekt, v hledáčku v reálném čase vidíte, jak s ním bude výsledná fotografie vypadat. Nechybí zde ani funkce pro pořizování panoramatických snímků.

-

Původní odkaz na Marketplace už nefunguje, v Nokia collection se aplikace zatím také nezobrazuje, nicméně zkuste si v Marketplace vyhledat „Nokia Corporation„. Do komentářů nám můžete dát vědět jakou lokální verzi Marketplace používáte a zda se vám Creative Studio podařilo stáhnout.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

 1. vanDit86 (neregistrovaný)

  Uvital bych cestinu , me to zrovna problem nedela protoze anglicky umim a navic si ve fotoeditoru nejak moc nehraju , ale pritelkyne by byla urcite rada. Umel by nejakej vyvojar prekopat tenhle program do cestiny nebo se to neda skrz autorsky prava nokie apod.?

 2. htcjirka (neregistrovaný)

  V dalsim updatu se urcite cestiny tato aplikace docka,jelikoz je z dilny nokie..

 3. richardik (neregistrovaný)

  česká lokalizace, standard od Vodafone, staženo v telefonu pomocí vyhledání „nokia corporation“

 4. Prostě Martin (neregistrovaný)

  Staženo přes Marketplace vyhládín slova Nokia Corporation =)a jinak pořizování panoramat je super jen by to chtělo přímo inetgrovat do fotáku

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel