Sledujte nás na YouTube

Nokia chystá novou aplikaci StoryTeller: Lepší správa fotografií

22. října letošního roku bude představený tabletofon Nokia Lumia 1520 a mluví se také o odhalení očekávaného tabletu od Nokie. Mimo to nám ale finský výrobce ukáže novou aplikaci StoryTeller, která umožní lepší správu fotografií. Třídit snímky tak budete moct podle místa pořízení, času či oblíbených.

Nebude také chybět funkce připomínající aplikaci fotopříběh od konkurenčního Samsungu umožňující vytváření alb a další vylepšení oproti stávající Galerii. Program bude dostupný pro Windows Phone 8 i standardní Windows 8 a dá se také předpokládat, že bude k dispozici verze pro Windows RT, na nichž by měl být postavený chystaný tablet Nokia Lumia 2520.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *