Domů » Bleskovky » Nokia chystá novou aplikaci StoryTeller: Lepší správa fotografií

Nokia chystá novou aplikaci StoryTeller: Lepší správa fotografií

22. října letošního roku bude představený tabletofon Nokia Lumia 1520 a mluví se také o odhalení očekávaného tabletu od Nokie. Mimo to nám ale finský výrobce ukáže novou aplikaci StoryTeller, která umožní lepší správu fotografií. Třídit snímky tak budete moct podle místa pořízení, času či oblíbených.

Nebude také chybět funkce připomínající aplikaci fotopříběh od konkurenčního Samsungu umožňující vytváření alb a další vylepšení oproti stávající Galerii. Program bude dostupný pro Windows Phone 8 i standardní Windows 8 a dá se také předpokládat, že bude k dispozici verze pro Windows RT, na nichž by měl být postavený chystaný tablet Nokia Lumia 2520.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).