Domů » Bleskovky » Nokia 8: snímky z fotoaplikace prozrazují schopnosti duální kamery

Nokia 8: snímky z fotoaplikace prozrazují schopnosti duální kamery

Od představení Nokie 8 nás dělí necelé dva týdny, už dnes však víme, že vlajková loď společnosti HMD Global dostane střízlivý design, vysoký výkon a duální fotoaparát s optikou Zeiss. Co bude fotoaparát Nokie 8 umět, prozrazují nové fotografie displeje telefonu s otevřenou aplikací Nokia Camera.

Aplikaci Nokia Camera je možné najít v obchodě Google Play, je však možné ji nainstalovat pouze na telefony značky Nokia. Aplikace běžící na Nokii 8 obsahuje několik nových nabídek, které budou pro tento model exkluzivní, zejména díky přítomnosti dvou čoček na zádech. Po vzoru smartphonů Huawei nabídne Nokia jeden snímač barevný a druhý monochromatický, přičemž při focení bude možné zvolit buď jeden z nich, či kombinaci obou. V nabídce je také navíc možnost vytvořit koláž z předního a zadního fotoaparátu v jeden čas.

Na fotoaparát Nokie 8 se velmi těšíme, telefony Nokia podávaly v minulosti v oblasti fotografie velmi dobré výkony, a tak jsou očekávání vysoká.

Camera
Cena: zdarma

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

9 komentářů

 1. Nokia 8 je jasná kopie Honor 8.
  Číňané kopírují Čínu.

 2. Dalsie tuctove cinske chrapy, iba nalepene logo Nokia. Ten „osial“ skonci velmi skoro.

 3. Je to kram. Moc velke padlo. Odemykani poklepem, kde to je? Not. Dioda? Poradny zvuk nikde. Dekuji nechci!

 4. Je to kram. Moc velke padlo. Odemykani poklepem, kde to je? Not. Dioda? Poradny zvuk nikde. Dekuji nechci!

  • To ukáží až celosvětové prodeje jestli je to krám. To, že se to nelíbí Pepíkovi nebo Lojzovi to je fakt nerozhodí ????

 5. A Nokia 9?
  Jak to vypadá s termínem?
  Na tu se opravdu těším.

 6. Pokud bude za rozumný peníz tak jdu do ní , jak vypadá mi nevadí , hlavní je co je v ní a fotáky měla Nokie vždy slušný.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).