Cena:

Nokia 8: snímky z fotoaplikace prozrazují schopnosti duální kamery

Od představení Nokie 8 nás dělí necelé dva týdny, už dnes však víme, že vlajková loď společnosti HMD Global dostane střízlivý design, vysoký výkon a duální fotoaparát s optikou Zeiss. Co bude fotoaparát Nokie 8 umět, prozrazují nové fotografie displeje telefonu s otevřenou aplikací Nokia Camera.

Aplikaci Nokia Camera je možné najít v obchodě Google Play, je však možné ji nainstalovat pouze na telefony značky Nokia. Aplikace běžící na Nokii 8 obsahuje několik nových nabídek, které budou pro tento model exkluzivní, zejména díky přítomnosti dvou čoček na zádech. Po vzoru smartphonů Huawei nabídne Nokia jeden snímač barevný a druhý monochromatický, přičemž při focení bude možné zvolit buď jeden z nich, či kombinaci obou. V nabídce je také navíc možnost vytvořit koláž z předního a zadního fotoaparátu v jeden čas.

Na fotoaparát Nokie 8 se velmi těšíme, telefony Nokia podávaly v minulosti v oblasti fotografie velmi dobré výkony, a tak jsou očekávání vysoká.

Camera
Cena: zdarma
Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.