Domů » Bleskovky » Nokia 8 prošla testem odolnosti: nezastaví ji ohýbání ani oheň

Nokia 8 prošla testem odolnosti: nezastaví ji ohýbání ani oheň

sTelefony Nokia byly vždy vnímány jako velmi odolné a poctivé telefony. Jak si ale vedou nově představený vlajkový model, který již vyrábí společnost HMD? Youtuber JerryRigEverything, známý především pro své testy odolnosti telefonů, se v nedávné době rozhodl podrobit zkoušce zpracování vlajkový model Nokia 8. Na celé video se můžete podívat níže.

Nokia 8 Durability Test - Scratch, BURN and Bend Tested!

Tento youtuber už otestoval schopnosti modelu Nokia 6, který testem prošel na výbornou. Stejná situace se opakuje i tentokráte, Nokia 8 přežila všechny nástrahy a nezalekla se žádné z disciplín. Gorilla Glass páté generace zaručilo spolehlivou ochranu před škrábanci, čtečka otisků prstů také obstála a je odolná vůči oděrkám, které mohou způsobit například klíče nebo jiné předměty zapomenuté v kapse. Zadní strana, ač je vyrobena z méně pevného hliníku 6000, velmi dobře odolávala tlaku a celá konstrukce je velmi pevná a rozhodně se jen tak neohne.

Naše první dojmy z Nokie 8 si můžete prohlédnout v článku níže:

Nokia 8 v redakci: jaké jsou naše první dojmy?

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).