Domů » Bleskovky » Nokia 8 prošla testem odolnosti: nezastaví ji ohýbání ani oheň

Nokia 8 prošla testem odolnosti: nezastaví ji ohýbání ani oheň

sTelefony Nokia byly vždy vnímány jako velmi odolné a poctivé telefony. Jak si ale vedou nově představený vlajkový model, který již vyrábí společnost HMD? Youtuber JerryRigEverything, známý především pro své testy odolnosti telefonů, se v nedávné době rozhodl podrobit zkoušce zpracování vlajkový model Nokia 8. Na celé video se můžete podívat níže.

Tento youtuber už otestoval schopnosti modelu Nokia 6, který testem prošel na výbornou. Stejná situace se opakuje i tentokráte, Nokia 8 přežila všechny nástrahy a nezalekla se žádné z disciplín. Gorilla Glass páté generace zaručilo spolehlivou ochranu před škrábanci, čtečka otisků prstů také obstála a je odolná vůči oděrkám, které mohou způsobit například klíče nebo jiné předměty zapomenuté v kapse. Zadní strana, ač je vyrobena z méně pevného hliníku 6000, velmi dobře odolávala tlaku a celá konstrukce je velmi pevná a rozhodně se jen tak neohne.

Naše první dojmy z Nokie 8 si můžete prohlédnout v článku níže:

Nokia 8 v redakci: jaké jsou naše první dojmy?

David Skopal

Student gymnázia, redaktor smartmania.cz, fanoušek mobilních technologií, přírody, hudby, bezdrátového nabíjení, fotografování a badmintonu.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *