Domů » Bleskovky » NHL 2K14: Konečně pořádný hokej pro smartphony a tablety?

NHL 2K14: Konečně pořádný hokej pro smartphony a tablety?

Pokud si dnes chcete zahrát virtuální hokej, nemáte prakticky jinou možnost než sáhnout po herní konzoli. Poslední díl hry NHL od EA Sports pro PC vyšel v roce 2008 a mobilním zařízením se hry s hokejovou tématikou úspěšně vyhýbají, přestože milovníci zeleného pažitu nebo dřevěné palubovky si mohou přijít na své. Již tento podzim se k nim však budou moci příznivci ledové plochy přidat.

  

Hra však nevzejde z dílen EA Sports, ale od studia 2K ve spolupráci s Visual Concepts a VIRTUOS Games. Hra se bude jmenovat NHL 2K14 a dorazí na platformy Android a iOS za cenu 7,99 USD (asi 170 Kč). Nabídnout má dech beroucí grafické zpracování, kariérní mód, zábavné minihry nebo multiplayer. Výrobce slibuje, že bude pravidelně aktualizovat soupisky týmů, hru bude moci propojit s NHL GameCenter LIVE a verzi pro iOS bude možné zálohovat na iCloud. Konkrétní datum vydání však výrobce neprozradil.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.