Domů » Bleskovky » Nezodpovědný Ital ignoroval karanténu. Se svou dcerou vyrazil lovit pokémony

Nezodpovědný Ital ignoroval karanténu. Se svou dcerou vyrazil lovit pokémony

V Itálii platí od 9. března kvůli koronaviru celostátní karanténa, ne všichni však situaci považují za tak závažnou, a to dokonce ani přes to, že je k dnešnímu dni v zemi téměř 40 tisíc nakažených a více než čtyři tisíce mrtvých.

Jedním z hazardérů bohužel je i je 31letý muž z provincie Como, který byl přistižen při hraní populárního mobilního AR hitu Pokémon GO se svou dcerou. Zmíněná provincie na severu země byla přitom jedním z prvních center nákazy virem COVID-19 na starém kontinentě.

pokemon go
Pokémon Go, zdroj fotografie: Unsplash/David Grandmougin

Při zadržení muž policistům řekl, že měl dobrý důvod vyjít ven – musel prý „lovit pokémony“. S tím evidentní pokémonový fanatik pochopitelně nepochodil a připojil se ke zhruba 43 tisícům osob z celé země, proti kterým úřady kvůli porušení karantény vznesly obvinění.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry (zejména „inteligentní“ FPS jako Bioshock, RPG jako Skyrim a tahové strategie typu HOMAM), tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
marastudna 50
Uživatel
marastudna 50
Offline

Chování těchto tupců opravdu nevyžaduje snad ani komentář.

htcjirka
Uživatel
htcjirka
Offline

Třeba chytal covid, namísto pokémonů. 😂

bkf1
Uživatel
bkf1
Offline

To by byl dobrý námět na hru… najdi co nejvíce lidí a nakaž je 😂 A až nakazíš celé město, tak šup do světa 😂

htcjirka
Uživatel
htcjirka
Offline

😂😂😂😂😂😂