Netflix: vybíráme nejlepší seriálové a filmové premiéry (15. 6. 2022)

Netflix, zdroj obrázku: Unsplash.com

Hněv Boží (The Wrath of God)

  • Datum premiéry: 15. 6. 2022
  • Hrají: Juan Minujín, Macarena Achaga, Diego Peretti

Luciana má zato, že za tragickou smrt jejích nejbližších může slavný spisovatel, pro kterého pracovala. Se svým příběhem se proto obrátí na novináře, čímž se ocitne na křižovatce mezi životem a smrtí a započne závod, na jehož konci se nachází pravda. Takto zní anotace argentinského filmu Hněv boží (The Wrath of God), který je adaptací literární předlohy.

La ira de Dios | Tráiler oficial | Netflix

Zajímavých snímků z jihoamerického kontinentu se během roku neobjeví mnoho. I z tohoto důvodu je Hněv boží poměrně vzácným snímkem, který si zaslouží vaši pozornost, pakliže neholdujete pouze mainstreamu a rádi se tu a tam necháte překvapit zajímavým filmem z nám nepříliš známého prostředí.

Snoop Dogg’s F*cn Around Comedy Special

  • Datum premiéry: 16. 6. 2022
  • Účinkují: Snoop Dogg, DJ Pooh, Katt Williams, Mike Epps

Snoop Dogg na jevišti přivítá svoje přátele, mezi kterými nechybí legendární komici Katt Williams, DJ Pooh a Mike Epps. Užijte si večer plný hudby a stand-upových vystoupení! Anotace láká na komediální vystoupení jednoho z nejlepších rapperů všech dob, legendárního Snoop Dogga v jeho vystoupení Snoop Dogg’s F*cn Around Comedy Special.

snoop dogg netflix

Rappeři se velmi často stávají také úspěšnými komiky, neboť jejich umění hry se slovy a rychlá tvorba kreativních urážek je pro stand-up skvělou průpravou. Snoop Dogg není výjimkou a v případě, kdy by mu snad došel dech, jsou připraveni mu pomoci skvělí komici Katt Williams, DJ Pooh a Mike Epps. Tato kombinace slibuje hodinu skvělé zábavy, která nedá vaší bránici na chvíli vydechnout.

Iron Chef: Kdo bude železnou legendou (Iron Chef: Quest for an Iron Legend)

  • Datum premiéry: 15. 6. 2022
  • Účinkují: Curtis Stone, Andrew Zimmern, Marcus Samuelsson

Iron Chef je zpátky! V této kuchařské soutěži pro náročné se hvězdní šéfkuchaři utkají o účast ve velkolepém finále, ze kterého vzejde nová železná legenda. Kuchařská show se mohou v podání českých televizí zdát poněkud vyčpělá, avšak koncept Iron Chef nabízí pořádnou dávku dramatu, která v českých mutacích zahraničních kuchařských reality show často chybí.

Iron Chef: Quest for an Iron Legend | Official Trailer | Netflix

Soutěžní pořady o vaření jsou ve většině případů více o dramatech a zákulisních bojích než o samotném vaření. Iron Chef: Kdo bude železnou legendou však slibuje návrat povedeného konceptu, který do značné míry celosvětově zpopularizoval žánr kuchařských reality show. Kdo se stane příštím železným kuchařem?

Spiderhead

  • Datum premiéry: 17. 6. 2022
  • Hrají: Chris Hemsworth, Miles Teller, Jurnee Smollett, Tess Haubrich, BeBe Bettencourt

Vězeň zavřený v supermoderní věznici začíná pátrat po tom, k čemu má vlastně sloužit droga na ovládání emocí, kterou testuje pro geniálního farmaceuta. Takto zní anotace sci-fi thrilleru od scénáristů filmu Deadpool podle povídky George Saunderse Spiderhead.

Spiderhead | Chris Hemsworth | Official Trailer | Netflix

Hlavní hvězdou filmu je bezesporu Chris Hemsworth, který kromě atraktivního vzhledu několikrát dokázal, že je také velmi schopným hercem. Jestli bude jeho příští počin propadák, nebo se zařadí mezi lepší snímky v jeho portfoliu, na to si budeme muset ještě pár dní počkat. Ať tak či onak, Spiderhead slibuje zajímavou podívanou, kterou byste si neměli nechat ujít.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku