Cena:

Netflix rozšiřuje nabídku pro hráče, přibyly tři nové tituly

Netflix Gaming hry 2

Netflix nedávno spustil svou vlastní herní platformu a nyní usilovně pracuje na jejím naplnění zajímavými herními kousky, které přilákají nové uživatele. Hlavní výhodou platformy má být absence reklam, dalších poplatků a nákupů uvnitř her. Veškeré hry jsou totiž v ceně klasického předplatného Netflix.

Netflix Gaming hry 2
Netflix Hry

Možná jste zaznamenali, že na konci minulého měsíce Netflix přidal mezi své hry také závodní kousek Asphalt Xtreme. Nyní přichází dokonce trojice nových her. Ačkoliv se jedná spíše o jednodušší záležitosti, které patrně neuspokojí všechny „hardcore hráče“, nové hry uživatele platformy určitě potěší.

Knittens

Jednoduchá hra ve stylu populární Candy Crush, v tomto případě ale plná koťátek, takže něco naprosto neodolatelného.

Knittens - Trailer

Wonderputt Forever

Pokud znáte originální Wonderputt, asi není moc co vysvětlovat. Nová verze minigolfové klasiky z trojice nových her zaujme asi nejvíce. Nemalý díl úspěchu na tom má povedená grafika.

Wonderputt Forever - Trailer

Dominoes Cafe

Ani poslední hru z nové trojice asi není potřeba nijak složitě popisovat. Kdo má rád domino, přijde si na své. Ideální na cesty MHD nebo čekání ve frontách.

Dominoes Cafe - Trailer
Autor článku
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.