Domů » Bleskovky » Nenechte se nachytat: z obchodu Google Play si opravdu 32GB kartu nestáhnete

Nenechte se nachytat: z obchodu Google Play si opravdu 32GB kartu nestáhnete

V obchodě Google Play operačního systému Android se nachází nepřeberné množství aplikací, z nichž některé jsou užitečné a některé jsou zcela zbytečné. Občas lze při procházení narazit na takové nesmysly jako například na SD kartu s velikostí 32 GB. Ano, opravdu tuto možnost na Google Play naleznete, nicméně jak je každému trochu technicky znalému člověku jasné, jedná se o hloupost.

Ty méně technicky zdatné ovšem může tato možnost, společně se spoustou falešných pozitivních recenzí, přesvědčit ke stažení potenciálně škodlivého softwaru. Stejně jako žádná aplikace nezrychlí nabíjení ani nezvýší výkon telefonu, tak nelze ani stáhnout dodatečný prostor do chytrého telefonu. I když nepochybujeme, že mezi čtenáři SMARTmanie se nenachází nikdo, kdo by podobnou aplikaci stáhl, je potřeba mít se před podobnými podvody na pozoru.

32 GB SD Memory Card
32 GB SD Memory Card
Cena: zdarma

I když v tomto případě se ani tak nejedná o podvod, jako spíše o vtip vývojářů, kteří zkoušeli, zda se jim takový nesmysl, jako aplikaci tvářící se jako 32GB paměťová karta do obchodu povede dostat… a skutečně povedlo. Ostatně poslední věta v popisku aplikace mluví za vše: „This app is just a prank to have fun with your friends and prank them.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Subscribe
Upozornit na
guest
53 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments