Domů » Bleskovky » Některé kusy Galaxy Note 4 mají výrobní vadu: Mezi displejem a rámečkem zůstává mezera

Některé kusy Galaxy Note 4 mají výrobní vadu: Mezi displejem a rámečkem zůstává mezera

V posledních dnech žije celý internet aférou BendGate která zasáhla společnost Apple a nyní se zdá, že drobné nepříjemnosti čekají také jejího největšího rivala – společnost Samsungu.

 

Samsung nedávno představil Galaxy Note 4 a díky obrovské oblíbenosti velkého iPhonu 6 Plus uspíšil jeho prodej. Jak se zdá, bohužel u některých kusů z prvních sérií, které se prodaly v domácí Jižní Koreji je poměrně citelná vada. Mezi 5,7″ velkým displejem telefonu a jeho rámečkem je mezera, která údajně dokáže na šířku pojmout až dva listy papíru A4 nebo třeba vizitku.

Samsung se k celé věci zatím nevyjádřil a nelze tedy přesně určit, kolika kusů se tento problém týká, ale dá se očekávat, že se brzy dočkáme nějakého prohlášení, s ohledem na to, že se jedná o současný top model.

 

Samsung Galaxy Note 4 je aktuálně dostupný jen v Jižní Koreji, předobjednat se dá ve Spojených státech a v druhé polovině října se začne prodávat také v České republice a na Slovensku za doporučenou koncovou cenu 21 499 Kč včetně DPH.

Ivan Stloukal

10 komentářů

 1. Toto je ta snaha výrobcov zariadení naháňať sa za číslami a senzáciami. Kvantita predbieha kvalitu.

 2. Yegor (neregistrovaný)

  To ale není výrobní vada, u Samsungu mysleli na ty, kteří nechtějí utrácet za vizitkovníky.

 3. je nejaké video?

  • fore (neregistrovaný)

   Ano, podivejte se na unboxing Android Authority. Mezera je symetricka a schvalne, aby se pri padu sklo hned nerozbylo (nejspis).

  • Radin (neregistrovaný)

   Jinak řečeno, když jde o Samsung i kdyby v něm bylo nas**no tak je to (nejspíš) in a kůůl nová vychytávka, v žádném případě problém :))) Jste směšní.

 4. Samsung to vysvětluje takto: “this gap is a necessary manufacturing feature and some minor rocking or vibration of parts may occur,” continuing, “over time, friction between parts may cause this gap to expand slightly.” :)

 5. uživatel fore má pravdu.Při náhodném pádu telefonu a následné deformaci kovového rámečku by nemělo dojít k rozbití skla což je záležitost na výměnu celého (drahého) displeje.Podle mně je to taková deformační zona.Tohle nemůže být výrobní vada jak píše Autor: Ivan Stloukal.Takže pane autore,budou to mít všechny kusy.Pro příklad,kdo měl třeba SGS2 tak to měl taky.Jó nějaké senzace se musí napsat,že ?

 6. neni mozne neni mozne..vsak len iphony z hliniku sa kazia lamu rozpadavaju krcia..neni mozne neni mozne, za take penaze ten telefon musi aj uvarit…samsung to pokazil, mal by sa naicit ako sa robia telefony okrada ludi buuuuuuuuuuuu :D :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).