Domů » Bleskovky » Nejvýkonnější smartphony podle AnTuTu: Xiaomi, Xiaomi a zase Xiaomi

Nejvýkonnější smartphony podle AnTuTu: Xiaomi, Xiaomi a zase Xiaomi

Populární benchmark AnTuTu se pochlubil žebříčkem nejvýkonnějších smartphonů s Androidem, který byl vytvořen na základě dat získaných mezi 1. a 30. dubnem letošního roku. Na prvních třech pozicích se vyhřívají smartphony poháněné čipsetem Qualcomm Snapdragon 855, a všechny pocházejí od Xiaomi.

antutu

Na první místě se nachází Xiaomi Mi 9 Explorer, na druhém standardní Xiaomi Mi 9, bronzová příčka pak patří hernímu smartphonu Black Shark 2 od stejného výrobce. I další dvě pozice obsadily čínské značky, konkrétně Meizu se smartphonem 16s a vivo s telefonem IQOO Monster, teprve za nimi najdeme letošní vlajkové smartphony od Samsungu, ovšem ve variantách poháněných Snapdragonem 855, což jsou varianty, které nejsou na našem trhu k mání.


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
uni
Uživatel
uni

A to jsou fake výsledky (chyba AI apod.:DD ) nebo jako fakt? :)

ÓvM
Anonym
ÓvM

Prostě Snapdragon 855

uni
Uživatel
uni

Jj, plus nějaká ta optimalizace pro jistý druh aplikací ?

_qam_
Uživatel
_qam_

Podvodník, podvodník a zase podvodník. Co tam máme dál?

Ene
Anonym
Ene

Mě by zajímalo, a to jako fakt, jestli se nějakým žebříčkem někdo řídí pro výběru nového telefonu. Nebo jaký to má význam?

_qam_
Uživatel
_qam_

Slabomyslný člověk. Například xzeit

xzeit
Uživatel
xzeit

Není pravda a xkrát tady ověřitelná. Nikdy jsem se neřídil výsledkem Antutu a nikdy jsem si dle jeho výsledků nevybíral přístroj :-)

shepii
Uživatel
shepii

Tak určitě se spousta uživatelů při výběru nového zařízení řídí cenovým žebříčkem.