Domů » Bleskovky » Nejvýkonnější iPhone zřejmě změní název, tvrdí důvěryhodný zdroj

Nejvýkonnější iPhone zřejmě změní název, tvrdí důvěryhodný zdroj

Jak se budou jmenovat letošní iPhony? To je otázka, na kterou patrně dostaneme odpověď až v okamžiku jejich představení. Internetem ale už nyní kolují různé spekulace, které nyní rozdmýchal uživatel Twitteru vystupující pod přezdívkou CoinX. Přestože historie jeho účtu není dlouhá, v loňském roce přesně odhalil názvy iPhonů Xs a Xr a také odhalil existenci 10,5″ iPadu Air.

iPhone 11 Pro, 11 Pro Max a 11R?

V souvislosti s letošními iPhony bychom se prý v názvu mohli dočkat zkratky „Pro“, kterou Apple s oblibou označuje dražší (a výkonnější) tablety a počítače. Použití „Pro“ by u telefonů svým způsobem dávalo smysl, neboť dostaneme stejně jako loni tři modely – dva vrcholové, jeden levnější.

iphone 11

Server MacRumors navíc obdržel v minulém týdnu anonymní tip, že jeden z letošních jablečných telefonů se má jmenovat iPhone 11 Pro. Je tak možné, že tento model doplní ještě iPhone 11 Pro Max (brr) a iPhone 11R. A nebo se nová jablíčka budou jmenovat úplně jinak…

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

22 komentářů

 1. az Huawei koupi epla tak bude mit vyresenou svoji lowendovou radu

 2. Tak schválně jestli to bude stejné Pro jako u iPadů, kde „Pro“ znamená jen stereo repro, lepší obrazovka, bez čtečky, bez jacku a s bonusovou Fold konstrukcí.

  • Nová generace Pencil.

   Ano, dohromady „jen“ ? Tu jsi šašek, ale rozhodně velmi zajímavý otvírák pro tento týden.

   • Nová generace stylusu je stará generace stylusu s jiným nabíjením.
    Opravdu neznáte stylusy od Apple?

   • Ne, neznáš.

   • Ach, tito internetovi trollovia, co sa vyjadruju k zariadeniam, ktore su uplne mimo ich misu. uni, az tcl, umidigi, doogee alebo ulefone predstavia nove low-end rady, potom tu mozes davat k veci tie svoje zblepty.

   • @uni
    Narozdíl od Vás používám :-D
    Plus i na netu najdete rozdíly mezi první generací a druhou … teda, že jo nejsou, takže nenajdete -stejná latence, stejný hrot, stejná citlivost …
    Kdo nechce, tak jen tupě s prsty opakuje „ne ne ne“ a někdo jiný holt používá a zajímá se o technologie stylusů.

   • JoeBlack: Jenze samotny 2018 iPad Pro ma latenci mnohem mensi, a apple pencil 2. gen, nezlob se na me, ale opravdu zasadni upgrade pro novy Pro je (to nabijeni u 1. bylo fakt k smichu).

   • @lukass71
    Druhá generace nepodporuje rychlé nabíjení a ruší ostatní elektronická zařízení – jako centrály auta.
    iPad Pro nemá nižší latenci, latenci zlepšil update iOS napříč všemi iPady.
    Ale pravda je, II. generace opravdu něco nového přinesla, přestala mít ten stupidní kulatý tvar a má základní drážku, takže není nutnost kupovat grip.

   • JoeBlack: Mno, takže se Vraťme k meritu věci. Je, nebo není rozdíl v podpoře Pencilu? ??

   • Ve funkčnosti rozdíl není, v podpoře koncového je hardware lock 1. generace pro iPad, Air, Mini, iPad Pro <2018, 2. generace zatím jen iPad Pro 2018+

    Takže funkčně identické, identická latence, identické senzory – jiné nabíjení, trošku jiný tvar a materiál plastu a různý vendor lock zařízení.
    Vynechal jsem něco?

    Takže to k novému … "meritu"? … který v této diskuzi padl prvně.

   • JoeBlack: Jeste je tam tusim nejaky ten senzor na dotyk (treba na prepinani stetcu), ale to uz je malickost..

   • @lukass71
    Naprostá pravda, na to jsem úplně zapomněl!

   • lukass71: Není:) Reaguje to na poklep, resp. vibraci, resp. g-senzor. Ale už bych ten plk od JoeBlack nechal být nemáchal mu v tom obličej.

   • @uni
    Samozřejmě můžeme bavit o významu a spolehlivosti tohoto řešení, ale myslím, že je jasné k jakému závěru mířím.

   • JoeBlack: Ano, jasné to je. Jen je tu téma, že to není správný závěr:)

 3. Jo, dose.rme ty nazvy jeste vic :DD Achjo a to fakt do Xka tu radu mel Apple dost jednoduchou, linearni..

 4. A nepindal tenkrát u OnePlus zdejší vrchní odborník, jak je vtipné jejich číslování/nazývání modelů? I když je pravda, že Apple mu do toho hodil vidle už v době, kdy vynechal číslo devět (vynechání čísla 4 u OnePlus bylo tenkrát skoro za trest smrti). Takže asi všechno okej.

 5. Trošičku slevit by jste měli… Na to že stojí výroba iphone kolem 15 tisíc

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).