Domů » Bleskovky » Nejvýkonnější iPhone zřejmě změní název, tvrdí důvěryhodný zdroj

Nejvýkonnější iPhone zřejmě změní název, tvrdí důvěryhodný zdroj

Jak se budou jmenovat letošní iPhony? To je otázka, na kterou patrně dostaneme odpověď až v okamžiku jejich představení. Internetem ale už nyní kolují různé spekulace, které nyní rozdmýchal uživatel Twitteru vystupující pod přezdívkou CoinX. Přestože historie jeho účtu není dlouhá, v loňském roce přesně odhalil názvy iPhonů Xs a Xr a také odhalil existenci 10,5″ iPadu Air.

iPhone 11 Pro, 11 Pro Max a 11R?

V souvislosti s letošními iPhony bychom se prý v názvu mohli dočkat zkratky „Pro“, kterou Apple s oblibou označuje dražší (a výkonnější) tablety a počítače. Použití „Pro“ by u telefonů svým způsobem dávalo smysl, neboť dostaneme stejně jako loni tři modely – dva vrcholové, jeden levnější.

iphone 11

Server MacRumors navíc obdržel v minulém týdnu anonymní tip, že jeden z letošních jablečných telefonů se má jmenovat iPhone 11 Pro. Je tak možné, že tento model doplní ještě iPhone 11 Pro Max (brr) a iPhone 11R. A nebo se nová jablíčka budou jmenovat úplně jinak…

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
22 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments