Domů » Články » Nejvýhodnější nabídky tuzemských operátorů: které tarify se vám vyplatí?

Nejvýhodnější nabídky tuzemských operátorů: které tarify se vám vyplatí?

Loňský rok byl v telekomunikacích doslova přelomový. Po téměř 4 letech, kdy se nabídka mobilních operátorů prakticky nezměnila, přišel velký zlom. T-Mobile stáhl z prodeje kompletně celou produktovou řadu S námi a nahradil ji tarify Mobil s mnohem štědřejší datovou dotací. Na to samozřejmě vzápětí reagovali i jeho dva konkurenti, O2 a Vodafone. Na sklonku roku se pak vyklubali na svět ještě balíčky Vodafone Pass, díky kterým lze využívat data v rámci vybraných aplikací neomezeně. Jaký tarif, případně kombinace tarifu s balíčkem, vás tedy aktuálně vyjde nejvýhodněji?

Pokud sázíte na klasiku tzv. „neomezenku“ s balíčkem dat, O2 ji má stále v nabídce v té původní podobě. Ovšem vyjde na 749 Kč, což je, na to že obsahuje pouze 1,5 GB dat, poměrně vysoká částka. U operátora Vodafone za cenu pouze o 28 Kč vyšší získáte neomezené volání i SMS + 5 GB dat. Tomu nemůže konkurovat ani T-Mobile, který si za neomezený tarif se 4 GB dat účtuje 799 Kč měsíčně.

Dejte si všechno pod jednu střechu

Ačkoliv samostatný tarif od O2 vychází v porovnání s cenami konkurentů nejméně výhodně, jakmile si u společnosti sjednáte také internet nebo TV, rázem velmi ušetříte. Operátor se totiž zaměřuje na kombinované balíčky, které využije celá rodina. Například balíček, jehož součástí jsou 3 neomezené mobilní tarify, každý s 3 GB dat, a O2 televize s celkově 83 kanály, které můžete sledovat současně až na 4 různých zařízeních, vás vyjde celkově jen na 1 999 Kč měsíčně. To už zní celkem lákavě.

Rádi datujete? Vodafone Pass je jasná volba

Balíčky Vodafone Pass jsou sestavené na míru potřebám čtyřem různým typům uživatelů, milovníkům sociálních sítí, chatování, poslouchání muziky a sledování videí. Samozřejmě je také lze mezi sebou libovolně kombinovat. Aktivovat si je můžete, pokud využíváte jeden z níže vypsaných paušálních tarifů nebo předplacených karet.

  • Tarify: Red Naplno, Start 100/200/500 minut, tarify Red LTE a Smart, tarify Red+, #jetovtobě, tarify Red Profi.
  • Předplacené karty: balíček ke kartě Komplet v síti FIX, balíček ke kartě Komplet do všech sítí FIX.

Social Pass, Music Pass a Chat Pass vás vyjdou pouze na 99 Kč měsíčně. Video Pass na 199 Kč měsíčně. To je ovšem pořád celkem zanedbatelná částka, pokud na videa v HD kvalitě koukáte denně. Se standardním tarifem byste se nedoplatili.

Další možností jsou čistě datové tarify. Ty nabízí hned několik virtuálních operátorů a standardně v nabídce je má také T-Mobile. Pořídit si můžete například 10 GB za 499 Kč. Voláte a píšete pak ovšem jen přes internet.

 Neomezený tarif za 499 Kč? Ano, jde to!   

Předešlé nabídky nejsou nic pro vás? Raději byste volali neomezeně za nižší cenu? Vyzkoušejte jednu z neveřejných nabídek. Jak se k nim dostat? Například přes srovnávací portál Ušetřeno.cz. Stačí vyplnit online kalkulačku a během chvilky vás bude kontaktovat některý z pracovníků s výhodnou nabídkou pod 500 Kč. A pokud budete mít zájem, pomůže vám také s přenosem čísla, který nově trvá pouze 10 dní místo původních 30.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.