Domů » Bleskovky » Nejvýhodnější nabídka Apple Arcade: předplaťte si rok a dostanete 2 měsíce zdarma

Nejvýhodnější nabídka Apple Arcade: předplaťte si rok a dostanete 2 měsíce zdarma

Apple letos výrazně rozšířil svoji působnost na poli služeb, v rámci předplatného lze od jablečné firmy získat nejen hudbu, ale také zprávy, videoobsah či hry. Apple na své služby nasadil poměrně atraktivní ceny, nyní se dokonce rozhodl povzbudit herní službu Apple Arcade zvýhodněním pro dlouhodobé předplatitele.

arcade

Měsíční předplatné platformy Apple Arcade vyjde běžně na 149 korun měsíčně, za tyto peníze získáte přistup k více než stovce her bez jakýchkoliv reklam či dodatečných plateb. V App Store je ale také možnost zvolit roční předplatné, které vychází na 1 490 korun, což měsíčně dělá necelých 125 korun. To je poměrně sympatická nabídka, uvážíme-li, že jedno předplatné může sdílet až 5 uživatelů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. dlé mého to dopadne podobně jako stávající Apple TV+, kdy je v nabídce hrstka originál Apple seriálu a prakticky všechny filmy v nabídce jsou za poplatek. Je logické, že nelze čekat stejnou databáze jenž nabízí Netflix, služba je na začátku, ale principielně bude Apple TV+/Arcade nastavený podobně = levný členský poplatek lákající na vše možné, ale cokoliv kvalitního bude s poplatekm..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).