Domů » Bleskovky » Největší Mi Store na Moravě se otevřel v Opavě. První zájemce ve frontě čekal přes noc

Největší Mi Store na Moravě se otevřel v Opavě. První zájemce ve frontě čekal přes noc

Značka Xiaomi otevřela v pátek 21. září v obchodním centru Breda v Opavě největší Mi Store na Moravě a ve Slezsku. Jak už bývá dobrým zvykem, otevření doprovázely nejen velké slevy, ale také možnost vyhrát některou ze zajímavých cen, jenž byly připraveny pro zájemce, které neodradila ani velká fronta.

Co se týče délky fronty, Xiaomi si v ničem nezadá se svým vzorem, kalifornským Applem. I v Opavě čekalo na otevření odhadem okolo dvou stovek lidí, které nalákaly nejen produkty od Xiaomi, ale také velké slevy. Pro první desítky zájemců byly připraveny slevy na vybrané modely chytrých telefonů, chytré hodinky Stratos a nebo špuntová sluchátka.

První ve frontě zde nocoval od předešlého dne

Celé šílenství vypuklo v 11:00, kdy obchod oficiálně otevřel. Nicméně už od devíti hodin se zájemci mohli zúčastnit soutěže o robotický vysavač, elektrickou koloběžku nebo Xiaomi Mi Mix 2s. Úplně první zájemce v obchodním centru přespával, čekal totiž už od 15:00 předchozího dne. V celé frontě panovala příjemná atmosféra, k čemuž přispívalo různorodé věkové složení. O zábavu se staral maskot Mitu a DJ.

Zajímavostí byla také návštěva přímo z Číny, která se přijela podívat na otevření obchodu. Ten je velmi prostorný a dá se v něm pořídit široké portfolio produktů od Xiaomi, nejen telefony. V nabídce nechyběla ani čistička vzduchu nebo batohy, které nabírají na popularitě. Celkově se jedná už o dvanáctou prodejnu zařízení Xiaomi, která byla v České republice oteveřena.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Subscribe
Upozornit na
guest
22 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments