Domů » Bleskovky » Největší hardcore hráč Pokémon GO? Senior, který hraje na 11 telefonech

Největší hardcore hráč Pokémon GO? Senior, který hraje na 11 telefonech

Ačkoli si hra Pokémon Go užila svých pět minut slávy už před nějakou dobu, pořád si drží stabilní základnu hráčů. Někteří umění chytání digitálních potvůrek dovedli až k dokonalosti, jako například tchajwanský senior Chen San-yuan. Ten pravidelně vyráží se svou flotilou jedenácti telefonů a powerbank do ulic, aby splnil původní cíl hry – tedy pochytat je všechny.  Každý z jeho telefonů vydrží hrát až 20 hodin, což mu na celodenní zábavu bohatě stačí.

Chen San-yuan je opravdovým hardcore hráčem Pokémon GO
Chen San-yuan je opravdovým hardcore hráčem Pokémon GO

Huawei soutěž na Smarty: Rozdáváme 100 000 kč do Alpine Pro!


Svou činností se stal místní turistickou atrakcí. Jak sám říká, hrát se naučil od svého vnuka, aby se v důchodu nenudil. Každý měsíc Chen utratí okolo 1290 dolarů (cca 30 000 korun), aby rozšířil svou sbírku telefonů a investoval do placených funkcí hry. Chen se dále svěřil, že mezi jeho oblíbené pokémony patří Snorlax a že se takřka neúčastní soubojů s jiným hráčem – podle jeho slov by to totiž nebylo vůči protivníku fér.


Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
chcipam
Anonym
chcipam

xDDD

iphone7
Anonym
iphone7

pan asi trpi demenci

uni
Uživatel
uni

Nechci ti do toho kecat, ale demenci právě nádherně preventuje…

qam
Anonym
qam

Jestli ti to řekl tvůj doktor v léčebně, tak proti tomu nelze říct jediné křivé slovo. Otázkou je, jaký je to odborník, protože tvá léčba se moc nedaří, dle tvých posledních příspěvků.

MiKiii
Anonym
MiKiii

Právě naopak, demence se projevuje u lidí conic nedělají a většinou a bohužel u důchodců co už tak nějak nic neřeší a jsou odevzdaní u TV nebo jen tak posedávají bez činnosti, pokud ale dokáže takový starší pán ovládat všechny mobily, pamatuje si co kde a jak má spuštěné, tak rozhodně není dement, ba naopak, cvičí svůj mozek a paměť a tím pádem předchází demenci. Sice né zrovna nejlepší volba ale furt lepší než aby seděl u TV nebo z okna křičel celé dny na hrající si děcka na hřišti.

De Sade
Anonym
De Sade

Cz důchodci by taky hráli,ale kde vzít těch 30000 tisíc.

cosworth
Uživatel
cosworth

tohle neni dem*ent ale de*bil. proste typicky uzivatel Aos a Ios. na jednom mu bezi apka kde se ma vys*rat.

lukki
Uživatel
lukki

kdo si hraje nezlobí