Domů » Bleskovky » Největší hardcore hráč Pokémon GO? Senior, který hraje na 11 telefonech

Největší hardcore hráč Pokémon GO? Senior, který hraje na 11 telefonech

Ačkoli si hra Pokémon Go užila svých pět minut slávy už před nějakou dobu, pořád si drží stabilní základnu hráčů. Někteří umění chytání digitálních potvůrek dovedli až k dokonalosti, jako například tchajwanský senior Chen San-yuan. Ten pravidelně vyráží se svou flotilou jedenácti telefonů a powerbank do ulic, aby splnil původní cíl hry – tedy pochytat je všechny.  Každý z jeho telefonů vydrží hrát až 20 hodin, což mu na celodenní zábavu bohatě stačí.

Chen San-yuan je opravdovým hardcore hráčem Pokémon GO
Chen San-yuan je opravdovým hardcore hráčem Pokémon GO

Huawei soutěž na Smarty: Rozdáváme 100 000 kč do Alpine Pro!

Svou činností se stal místní turistickou atrakcí. Jak sám říká, hrát se naučil od svého vnuka, aby se v důchodu nenudil. Každý měsíc Chen utratí okolo 1290 dolarů (cca 30 000 korun), aby rozšířil svou sbírku telefonů a investoval do placených funkcí hry. Chen se dále svěřil, že mezi jeho oblíbené pokémony patří Snorlax a že se takřka neúčastní soubojů s jiným hráčem – podle jeho slov by to totiž nebylo vůči protivníku fér.

超狂!寶可夢阿伯11支手機 月花數萬元抓寶

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

29 komentářů

 1. pan asi trpi demenci

  • Nechci ti do toho kecat, ale demenci právě nádherně preventuje…

  • Jestli ti to řekl tvůj doktor v léčebně, tak proti tomu nelze říct jediné křivé slovo. Otázkou je, jaký je to odborník, protože tvá léčba se moc nedaří, dle tvých posledních příspěvků.

  • Právě naopak, demence se projevuje u lidí conic nedělají a většinou a bohužel u důchodců co už tak nějak nic neřeší a jsou odevzdaní u TV nebo jen tak posedávají bez činnosti, pokud ale dokáže takový starší pán ovládat všechny mobily, pamatuje si co kde a jak má spuštěné, tak rozhodně není dement, ba naopak, cvičí svůj mozek a paměť a tím pádem předchází demenci. Sice né zrovna nejlepší volba ale furt lepší než aby seděl u TV nebo z okna křičel celé dny na hrající si děcka na hřišti.

  • Cz důchodci by taky hráli,ale kde vzít těch 30000 tisíc.

  • tohle neni dem*ent ale de*bil. proste typicky uzivatel Aos a Ios. na jednom mu bezi apka kde se ma vys*rat.

 2. kdo si hraje nezlobí

 3. Někdo prostě neví jak žít.
  Nudíte se? Kupte si medvídka Mývala.
  U nás by mu kolem prošlo 5 cigošů a měl by prd.

  • Já bych našim spoluobčanům neprojevoval takovou nedůvěru stačil by jeden.

 4. Chtělo by to zapracovat na „cable management“.

 5. „že se takřka neúčastní soubojů s jiným hráčem“

  To ani nejde, protoze PoGo stále nemá PvP :D

 6. Nechme stranou fakt, že je to už dost stará a nesčetněkrát zrecyklovaná zpráva (namátkou 3 měsíce zpět [odkaz] )

  Hlavní problém tohohle dědy je to, že nepochopil/nečetl pravidla hry. 1 účet na 1 hráče. nechápu jaktože nikdo z těch, kteří měli takovou potřebu o něm psát články do médií si neudělal chvilku na to ověřit si, jestli jen nepropagujou prachsprostýho podvodníka. Ať si to okecává jakou pohádkou chce ale stále je to podvodník.

  Znám spoustu starších hráčů z ingressu (předchůdce PoGo), který po večerech couraj městem a hrajou aby měli nějakou zábavu. Všichni četli pravidla a všichni je dodržujou. 1 telefon, 1účet, 1 hráč. A ubožáky co pravidla porušujou a hrajou stylem tohohle dědy permanentně nahlašujeme a necháváme BANovat protože to prostě neni fér.

  • Vím o čem mluvíš a taky to byla první věc, která mě napadla, ale pak si říkám „co má být, vždyť hraje pogo“. Má to vůbec nějakou výhodu kromě snazšího sestrelovani gymů malým dětem, co to hrajou ve stejném bloku? V Ingressu je další účet hodně nefér a proto se to tak řeší.

   V Ingressu by brzy dojel na to, že by byl vyloučeny že všech komunit a přestal by hrát.

  • Tohle není Ingress, to je PoGo, tak to sem neplet. Víš, jak je to s rybama v rybníku a s tím“kdyby“. Kdyvby se tu nesešli extrablbci, tak by byl klid.

  • Bože ty si trouba. Hlavně že se hlásíš k práskání něčeho, co ani Niantic nezajímá. Ubohej bonzák. Nezískává tím žádnou výhodu, naopak. Je velmi obtížný obsluhovat víc účtů, než jen jeden. Sám mám dva. Ten druhej jsem si zaved na jaře z nudy, protože Niantic usnul na půl roku zimním spánkem a byla to kurevská nuda. Myslím, že Niantic tehle zjevnej nesmysl sám časem odstraní z pravidel. V mém okolí je 95 hráčů PoGo, který maj dva účty. Dokonce bych řekl, že na vesnici je to jedinej způsob, jak sehnat lidi na raidy. Jenže ty místo, aby ses zamyslel jdeš a nějakýho chudáka hezky za tepla napráskáš. Máš u toho dobrej pocit bonzáku? Ke komu to není fér a proč? To kdybys uměl vysvětlit. Něco ti řeknu, kdyby všichni přestali používat ty účty navíc, tak to muže Niantic zabalit a moc dobře to ví. Čím víc účtů tím víc potencionálních kupujících v shopu Pogo. Troubo nemyslící. Jdi radši někoho prásknout, at máš lepší spaní, vemeno.

  • …..95% hráčů…..radši to sem uvádím, protože při tvým IQ bys to těžko pochopil.

 7. Cheater a ještě ho propagujete…Jedniné proč to hraje je, aby účty se všema pokémonama výhodně prodal….

  • Víš co je to cheater? Víš to vůbec? Dost pochybuju. Opravdu si myslíš, že má japonskej důchodce potřebu pokoutně kšeftovat s účtama Pogo? Tady se ale sešlo vemen. Udělejte si partičku a chodte spolu na pivo. Ale předtím si sežente někoho, kdo má IQ aspon přes 90, at si mužete objednat.

  • Co je to Pokemon ? :-D . není lepší žít , než se usírat v matrixu a pokoušet se míchat angličtinu s češtinou ? :-D :-D

  • Michal: „Pokémon japonsky ポケモン, je inteligentní bytost vyskytující se v japonských videohrách, společnosti Nintendo (např. Pokémon Red & Blue) a později ve stejnojmenném kodomo (dětském) anime seriálu, sběratelské karetní hře a v komiksu (Manga) doprovázející tyto videohry. Název pokémon vychází z japonského ポケットモンスター, Poketto Monsutá – kapesní příšerky, v angličtině Pocket Monsters.“
   Zdroj wikipedia

  • Evidentně tvoje stupidní naivita je bezbřehá a navíc ty nevíš kdo je Cheater? Si to najdi ve slovníku… Cheater je podvodník! Už jen to že porušuje podmínky 1. hráč = 1 účet… To že je někdo důchodce tak znamená že už nepotřebuje/nechce peníze? :D:D:D

  • Dobe Ty velmi dobre!!!!

 8. V prvním souvětí si to opravte, (dobu – dobou) jinak mě to vůbec nezajímá! ???

 9. Jde na to spatne, mel by si poridit tablet s win7(ano takove existuji od 9″ vys) a na nich rozjet vice instanci android systemu pres Nox emulator.

 10. Ako si som čakal hlúpe komentáre ktoré ignorujú rozum. Veľa ľudí si bohužiaľ myslí že ak sa niekto správa inak ako oni alebo má nebodaj iné záujmy je to nehorázny zločin. Alebo je proste debil pretože oni sú stredobodom vesmíru,vždy majú pravdu a všetko robia najlepšie. Ten starý pán len robí to čo ho baví a niekoho neobťažuje. Takíto ľudia mi vôbec nevadia. Ale ak sú to zúfalci typu uni ktorých jediným zmyslom života je otravovať ostatných a obťažovať ich svojími výplodmi je to strašné. Človek prečíta článok a ide na komentáre a zistí že to sú všetko uniho trápne pokusy o pozornosť. Ak vidím uni ako autora automaticky komentár ani nečítam.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).