Domů » Bleskovky » Nejnovější verze systému od Applu běží již na více než 3/4 zařízení

Nejnovější verze systému od Applu běží již na více než 3/4 zařízení

Apple to s aktualizacemi svých produktů umí. Pokud máte kompatibilní zařízení, jablečný výrobce vám novou verzi systému neodbytně nabízí, dokud ji nenainstalujete. Většinou není důvod novinky odmítat, a tak se zařízení běžící na iOS mohou chlubit vysokým procentem uživatelů s nejnovější verzí softwaru.

ios_10
Nejnovější systém iOS, verze 10, již podle samotného Applu běží na 76 % zařízení, přičemž na iOS 9 zůstává 18 % uživatelů, všechny starší verze pak z koláče ukusijí pouze 6 %. Přes 3/4 uživatelů si tedy užívají nejnovější funkce, ne vždy se však aktualizace obejde bez problémů. Například někteří uživatelé iPhonu 6s hlásili problémy s výdrží baterie poté, co přešli na nejnovější iOS 10.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

7 komentářů

  1. Nejnovější funkce, které ve starších modelech nefungují a jenom je zpomalují? Fakt bezva update

  2. „Vývojáři, vývojáři, vývojáři, vývojáři“ U autora tohoto prohlášení to mají jednoduché (prostě tam nejsou), zato u iOS je pro ně tohle rajská hudba. 3/4 potenciálních uživatelů na stejné verzi API, nirvána.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).