Sledujte nás na YouTube

Nejnovější verze systému od Applu běží již na více než 3/4 zařízení

Apple to s aktualizacemi svých produktů umí. Pokud máte kompatibilní zařízení, jablečný výrobce vám novou verzi systému neodbytně nabízí, dokud ji nenainstalujete. Většinou není důvod novinky odmítat, a tak se zařízení běžící na iOS mohou chlubit vysokým procentem uživatelů s nejnovější verzí softwaru.

ios_10
Nejnovější systém iOS, verze 10, již podle samotného Applu běží na 76 % zařízení, přičemž na iOS 9 zůstává 18 % uživatelů, všechny starší verze pak z koláče ukusijí pouze 6 %. Přes 3/4 uživatelů si tedy užívají nejnovější funkce, ne vždy se však aktualizace obejde bez problémů. Například někteří uživatelé iPhonu 6s hlásili problémy s výdrží baterie poté, co přešli na nejnovější iOS 10.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

7 komentářů

 1. Roll (neregistrovaný)

  Nejnovější funkce, které ve starších modelech nefungují a jenom je zpomalují? Fakt bezva update

  • Petr (neregistrovaný)

   Chybi vam v nicku “T”.

  • Projevy závisti mají různou podobu :)

  • Asi jste si spletl diskusi…

  • Kulo (neregistrovaný)

   Chcel by som vediet , lebo nejak logika nepusti , ( u teba v mozgu ani ziadna nie je ) ako moze funkcia , ktora podla tvojich slov na televone nefungovat , ho zaroven aj spomalovat . To je nieco adi ako tvoje logicke myslenie , ziadny dalsi update , ucenie , ti ho nespusti .

 2. “Vývojáři, vývojáři, vývojáři, vývojáři” U autora tohoto prohlášení to mají jednoduché (prostě tam nejsou), zato u iOS je pro ně tohle rajská hudba. 3/4 potenciálních uživatelů na stejné verzi API, nirvána.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *