Domů » Bleskovky » Naučte se milovat výřez v displeji, vzkázal šéf OnePlus. Pak ale zametl stopy

Naučte se milovat výřez v displeji, vzkázal šéf OnePlus. Pak ale zametl stopy

Šéf OnePlus Carl Pei v týdnu zveřejnil první oficiální render chystaného smartphonu OnePlus 6, čímž potvrdil, že telefon bude mít displej s výřezem.

Dokonce se na Twitteru vytasil s myšlenkou, že bychom se měli naučit výřez v displeji milovat, tím ovšem narazil do zdi nespokojených fanoušků čínské značky. Vlna nevole nakonec přinutila Peie nešťastný tweet smazat.

Paradoxně před nedávnem se šéf OnePlus na Twitteru vysmíval Xiaomi za smazání ankety, ve které zvítězil čistý Android nad vlastním prostředím MIUI.

Šéf OnePlus si vystřelil z ankety Xiaomi. Dopadl ale obdobně

Na Twitteru Carla Peie se nyní žádné zmínky o výřezu v displeji nevyskytují, avšak živo je na oficiálním fóru společnosti pod článkem, který použití výřezu obhajuje. Prakticky všechna v něm zmíněná slova Pei v minulém týdnu prozradil serveru TheVerge.

OnePlus 6 na oficiálním snímku. Podle šéfa společnosti si výřez displeje musíme zamilovat

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
22 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments