Domů » Bleskovky » Šéf OnePlus si vystřelil z ankety Xiaomi. Dopadl ale obdobně

Šéf OnePlus si vystřelil z ankety Xiaomi. Dopadl ale obdobně

V tomto týdnu zveřejnila společnost Xiaomi anketu, aby si ověřila oblíbenost své vlastní nadstavby MIUI nad čistým Androidem, kterým se pyšní model Mi A1. Jelikož však anketu vyhrál právě neposkvrněný produkt od Google, čínský gigant raději anketu smazal.

Xiaomi smazalo vlastní anketu: čistý Android v ní porazil MIUI

Podobnou anketu nyní na web vyvěsil polský inženýr OnePlus Szymon Kopeć s dorazem, zda se uživatelům líbí více čistý Android nebo jeho upravená verze OxygenOS instalovaná do zařízení OnePlus. Zpočátku anketu s převahou vyhrával systém Oxygen OS, pak se ale do věci vložil sám ředitel OnePlus Carl Pei, který v reakci na trapas Xiaomi pod tweet svému zaměstnanci připsal: „Tuto anketu nemaž.“

V tu chvíli si ale ankety všimli uživatelé z celého světa a začali masově hlasovat pro čistý Android, ten nakonec v poměru 58 ku 42 procentům vyhrál.

Ke cti OnePlus ale anketa skutečně smazána nebyla a sám její tvůrce pak výsledek okomentoval tím, že velmi děkuje za všechny hlasy a komentáře, které budou tým OnePlus motivovat v další práci na systému OxygenOS.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
18 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments