Domů » Bleskovky » Natočili jsme modré HTC One, Best Buy jej začné prodávat 15. září

Natočili jsme modré HTC One, Best Buy jej začné prodávat 15. září

HTC One mini v líbivé modré variantě už byl oficiálně představen, jeho větší a výkonnější bratříček ale nikoliv. Už delší dobu je známo, že se tato verze objeví exkluzivně u několika amerických operátorů, nicméně v tomto případě půjde o barvu tmavší (Metallic Blue) než v případě evropské varianty modrého HTC One (Vivid Blue). Na veletrhu IFA v Berlíně už ale HTC modrý model One vystavovalo a my jsme jej pro vás natočili na video.

HTC One Blue edition

HTC One „Vivid Blue“ by se měl prodávat i v České republice, přesný termín ale zatím nebyl oznámen. Doporučená koncová cena by měla být 16 499 Kč. Zahraniční řetězec Best Buy potvrdil zahájení prodeje modré verze už na 15. září.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Martin Pavlović

    Shut up and take my money!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).