Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Nástupce Xperie XA pózuje na neoficiálních renderech

Nástupce Xperie XA pózuje na neoficiálních renderech

Společnost Sony loni na veletrhu MWC odstartovala novou éru značení svých smartphonů, přičemž nejlevnějším modelem se stala Xperia XA. Ta nabídla výbavu střední třídy schovanou do elegantního těla. Japonská společnost by měla v příštím roce obnovit své produktové portfolio, přičemž Xperia XA je prvním modelem, o jehož nástupci se začíná spekulovat.

xperia-xa-hh

O parametrech zatím nic určitého nevíme, za to se můžeme pokochat neoficiálními rendery, které zveřejnil důvěryhodný zdroj @onleaks. Xperia XA (2017) si má ponechat pětipalcový displej s velmi tenkými postranními rámečky. Celkové telefony mají oproti loňsku nepatrně narůst na 145 × 66,8 × 7,99 mm.

Design odkazuje na letošní model, na těle zařízení naštěstí nebude chybět 3,5mm jack a dojde i na konektor USB-C, který je ve střední třídě spíše raritou. Na čtečku otisků prstů si ale budeme muset nechat zajít chuť. Datum představení je zatím neznámé, v rámci dodržení roční periody se nabízí únorový veletrh MWC.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Sony mam rad, vlastnim od nich telefon i ntb..ale uz by se mohli rozhodnout, kde teda bude ta kolebka na volume. Jenou je nahore, pak zase dole..alespon je porad na stejne strane :)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel