Domů » Bleskovky » Našeptávač Smart Compose už není exkluzivní, míří na všechna Android zařízení

Našeptávač Smart Compose už není exkluzivní, míří na všechna Android zařízení

Strojové učení a umělá inteligence v praxi je bezesporu doménou Googlu, což dokazuje například svým Assistantem. Jedním z užitečných využití Assistanta je také funkce Smart Compose, tedy jakýsi chytrý našeptávač do e-mailu, který za vás dokončuje celé věty. Až doposud byla tato funkce exkluzivní pro zařízení Pixel, které vyrábí přímo Google, nicméně dnešním dnem je tato funkcionalita dostupná pro všechny telefony s operačním systémem Android.

O užitečnosti Smart Compose nemůže být pochyb. Konec konců, právě e-maily jsou plné předpřipravených frází, které neustále opakujeme dokola. I proto se Smart Compose daří poměrně dobře predikovat, co do e-mailu chcete právě napsat a rovnou to udělá za vás. Je rozhodně dobře, že se tato funkce stala výchozí v aplikaci Gmail, takže i ostatní uživatelé se mohou těšit z automaticky doplňovaných e-mailů.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments