Domů » Bleskovky » Náruživý hráč na letišti obsadil informační televizi, aby mohl hrát Apex Legends

Náruživý hráč na letišti obsadil informační televizi, aby mohl hrát Apex Legends

Na Mezinárodním letišti Portland v americkém státě Oregon se minulý týden stala kuriózní příhoda. Jeden z cestujících si zde totiž ze zavazadel vybalil svůj Playstation 4, připojil jej k jednomu z letištních monitorů a začal hrát Apex Legends.

Apex Legends

Herní seance náruživého hráče jednoho z nejpopulárnějších současných battle royale hitů však neměla dlouhého trvání – po chvíli k němu přistoupil jeden z členů letištního personálu, který jej požádal, aby konzoli z monitoru odpojil, protože je určená pro jiné účely (je na něm zobrazena mapa letiště).

hrac letiste
Náruživý hráč, který na letišti obsadil jednu z informačních TV a zapojil si do ní svou konzoli PS4 (zdroj fotografie: The Oregonian/Stefan Dietz)

Mladý muž se poté zeptal, jestli může načatou hru dokončit, odpovědí mu však bylo jasné „ne“. Domluva nicméně měla proběhnout v přátelském duchu. Jméno ani národnost cestujícího, který bude na loňském titulu studia Respawn pravděpodobně závislý, nebylo zveřejněno.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments