Domů » Bleskovky » Náruživý hráč na letišti obsadil informační televizi, aby mohl hrát Apex Legends

Náruživý hráč na letišti obsadil informační televizi, aby mohl hrát Apex Legends

Na Mezinárodním letišti Portland v americkém státě Oregon se minulý týden stala kuriózní příhoda. Jeden z cestujících si zde totiž ze zavazadel vybalil svůj Playstation 4, připojil jej k jednomu z letištních monitorů a začal hrát Apex Legends.

Apex Legends

Herní seance náruživého hráče jednoho z nejpopulárnějších současných battle royale hitů však neměla dlouhého trvání – po chvíli k němu přistoupil jeden z členů letištního personálu, který jej požádal, aby konzoli z monitoru odpojil, protože je určená pro jiné účely (je na něm zobrazena mapa letiště).

hrac letiste
Náruživý hráč, který na letišti obsadil jednu z informačních TV a zapojil si do ní svou konzoli PS4 (zdroj fotografie: The Oregonian/Stefan Dietz)

Mladý muž se poté zeptal, jestli může načatou hru dokončit, odpovědí mu však bylo jasné „ne“. Domluva nicméně měla proběhnout v přátelském duchu. Jméno ani národnost cestujícího, který bude na loňském titulu studia Respawn pravděpodobně závislý, nebylo zveřejněno.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry (zejména „inteligentní“ FPS jako Bioshock, RPG jako Skyrim a tahové strategie typu HOMAM), tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Phnx
Anonym
Phnx

hahaha haluzak :D Ale psko je super takto na cesty. Sikovne, male a bezproblemovy chod AAA hier. Ja som sa tiez obzeral po externom malom monitore. Ale su aj fajnove kufriky so vstavanym monitorom prave na taketo prilezitosti. chalan by sa mal po tom poobzerat :D

shepii
Uživatel
shepii

Už asi milionkrát jsem přemýšlel, proč pro tyhle účely ještě nikdo neudělal notebook, který by měl i vstup na HDMI a klasický televizní výběr vstupu do monitoru PC/HDMI.

Phnx
Anonym
Phnx

Notebook je hlupost na hry a hlavne na battleroyale a podobne rozlahle lokacie s mnozstvom hracov. Prave herne masiny su fakt drahe.
Ja mam notebook za 1500eur a ani zdaleka sa to nechyta na 350eur ps4pro. Lezi v skrini.

Skor sa cudujem ze sony a ms neponuknu podobny portable kit pre konzolu. Si pozri Gaems Guardian na nete. To uz je dost huste :)