Domů » Články » Narozeninová soutěž: Vyhrajte Xiaomi Mi 3

Narozeninová soutěž: Vyhrajte Xiaomi Mi 3

Po drobné odmlce pokračujeme s naší narozeninovou soutěží, ve které budete mít šanci získat chytrý telefon Xiaomi Mi 3 a další příslušenství.

Po drobné odmlce pro vás máme další kolo naší narozeninové soutěže. Ve spolupráci s internetovým obchodem Xiaomi-store.cz jsme pro vás připravili soutěž o 16GB verzi modelu Xiaomi Mi 3 (recenze), powerpack s kapacitou 10 400 mAh a stylová sluchátka.

To zní jako lákavě, co říkáte? Pokud chcete stylové a výkonné Xiaomi Mi 3 či některé z příslušenství získat, stačí se zapojit do naší soutěže, správně odpovědět na připravené otázky a samozřejmě mít trochu štěstí. Xiaomi Mi 3 vyhraje ten, jehož správná odpověď dorazí 1234. v pořadí, Xiaomi Power Bank obdrží autor 599. správné odpovědi a Xiaomi špuntová sluchátka odesílatel 999. správné odpovědi.

 

Co můžete vyhrát?

O soutěži můžete dát vědět také svým přátelům. Nechcete-li si nechat ujít informace o dalších soutěžích, které pro vás chystáme, můžete nás sledovat na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 

Soutěž již byla ukončena. Výherce jsme vyhlásili v tomto článku.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).