Domů » Bleskovky » Nanoleaf rozšiřuje portfolio o stylové světelné linky Lines

Nanoleaf rozšiřuje portfolio o stylové světelné linky Lines

Kanadská společnost Nanoleaf, jež proslula svými světelnými panely, představila novinku v podobě LED tyčí s názvem Lines. Modulární systém se tímto rozšířil o další prvek, kterým jsou tyče, jež po připevnění na zeď vysílají světlo proti ní a tím vytvářejí zajímavý efekt.

nanoleaf lines music
Nanoleaf Lines

Jednotlivá světla Nanoleaf Lines se spojují v úhlu 60º a každé z nich zvládne svítit dvěma barvami současně. Tím vytváří plynulé přechody mezi barvami, díky čemuž si můžete vytvořit unikátní vzhled. Lines mohou být umístěny na zdi či na strop s pomocí dodávaných úchytů. Kromě toho nabízí Nanoleaf také černé či růžové „polepy“, aby světla Lines dobře zapadla do vaší domácnosti.

Nanoleaf Lines | Color Outside the Lines

Zvolit si můžete buďto vlastní barevnou kombinaci z celého RGB spektra, případně si vybrat jeden z 19 přednastavených režimů, včetně synchronizace s přehrávanou hudbou. Nechybí ani možnost zrcadlení barev displeje, který opticky rozšíří obraz například při sledování filmů či hraní her.

Nanoleaf Lines spolupracují s chytrou domácností postavenou na Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, Razer Chroma, IFTTT či Samsung SmartThings. Základní set s devíti světly Lines půjde do prodeje za 200 dolarů (cca 5 300 Kč s DPH), rozšiřující balíček čítající tři světla Lines poté stojí 80 dolarů (cca 2 100 Kč s DPH). Nanoleaf Lines budou dostupné koncem listopadu letošního roku.

Dominik Vlasák

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).