Domů » Bleskovky » Nanoleaf představil nové LED panely, které přidávají řadu chytrých funkcí

Nanoleaf představil nové LED panely, které přidávají řadu chytrých funkcí

Nanoleaf jistě není potřeba dlouze představovat. Kanadská společnost se proslavila především svými LED panely, které nejsou jen sympatickou dekorací, ale umí také pořádně provětrat peněženku. Ačkoli současné panely lze bezpečně označit za chytré díky propojení s mobilní aplikací, nástupci z Learning Series jsou ještě chytřejší.

nanoleaf unified 2

Nanoleaf Learning Series využívá technologii U-IQ, která omezuje nutnost využívat mobilní aplikace a chytré asistenty. Algoritmus propojuje nejen panely z Learning Series, ale zároveň se snaží naučit preference a chování uživatele tak, aby svítily jak chcete, aniž byste je museli ovládat přímo skrze aplikaci či asistenta.

Všechny přednosti předchozích Nanoleaf panelů zůstávají zachovány. Opět si tak na zdi můžete vytvořit tvary dle vaší chuti. Kdy se nových dekorativních panelů Nanoleaf dočkáme, prozatím není známo, nicméně se předpokládá prodej někdy v létě 2020. Předprodej je nicméně už zahájen na oficiálních stránkách Nanoleaf.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).