Domů » Bleskovky » Nalaďte se na vlnu nových Pixelů 3 a stáhněte si 28 oficiálních tapet

Nalaďte se na vlnu nových Pixelů 3 a stáhněte si 28 oficiálních tapet

Devátého října Google na tiskové konferenci v Paříži představí nové smartphony Pixel 3 a Pixel 3 XL. O těch už víme téměř vše – od designu po hardwarové parametry. Na internet se nyní dostaly také oficiální tapety na plochu, které jsou pro tyto referenční modely systému Android 9.0 Pie připraveny. Celkem je jich 28 a všechny si je můžete stáhnout z tohoto odkazu.

Čtenáři s přezdívkou „pk“ děkujeme za doplnění – v odkazu výše kromě statickým PNG naleznete také  soubor com.breel.wallpapers18_9.apk, nicméně ten je určený pouze pro Android 9.0. Pokud máte zařízení se starší verzí systému, stáhněte si z Xda-developers upravený apk soubor z tohoto vlákna.

Tapety
Tapety
Autor: Google LLC
Cena: zdarma

Dále je také nutné nainstalovat aplikaci Google Wallpapers přímo z obchodu Play, bez té animované tapety na některých telefonech (Samsung, Huawei…) nemusí fungovat. Kromě toho ve výše uvedeném vlákně na Xda-developers najdete také tapety pro Pixely z let 2017 a 2016. Minimální vyžadovaná verze Androidu je 6.0.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments