Domů » Články » Nakupujte a bavte se! Samsung bude na Facebooku prodávat hodinky se zajímavou slevou

Nakupujte a bavte se! Samsung bude na Facebooku prodávat hodinky se zajímavou slevou

Nakupování a zábava. Obojí si můžete už podruhé užívat v exkluzivním živém streamu pod názvem #SamsungFutureStore, který bude Samsung vysílat ve čtvrtek 21. října od 19:00 na svém Facebooku. V rámci unikátního hodinového přenosu budete mít možnost pořídit chytré hodinky Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic za skvělou cenu, která bude překvapením! Sleva potrvá pouze v době konání živého vysílání a produkty Samsung se představí v naprosto netradičním formátu. Navíc v soutěži budete moct vyhrát prémiová sluchátka Galaxy Buds2 v hodnotě 3 790 Kč.

samsung PR clanek

Streamem, jehož hvězdami budou chytré hodinky, bude provádět moderátor Evropy2 Petr Říbal, influencerka a Miss Slovenska 2013 Karolína Chomisteková a český Youtuber Jakub Destro. Skutečnou moc ale budete mít v rukách a klávesnicích především vy, diváci streamu. Právě vy se totiž stanete režiséry této show a budete se tak moct na vlastní oči přesvědčit, zda hodinky od Samsungu skutečně dostojí vašim očekáváním. Jaké výzvy si pro tuhle ojedinělou akci připravíte?

Co, kdy, kde?

Živý stream #SamsungFutureStore s možností nakoupit se slevou i vyhrát se koná na facebookové stránce Samsung ve čtvrtek 21. října od 19:00. Připojte se k události kliknutím na tento odkaz.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.